Victoria rozgromiła Zagórzankę 7:0

Po ubiegło tygodniowej porażce z Niwą Nowa Wieś, zawodnicy Victorii 1918 Jaworzno chcieli szybko wrócić na właściwy tor i wygraną potwierdzić, iż ostatni mecz był tylko wypadkiem przy pracy.

Mecz z mocno odmłodzoną drużyną Zagórzanki był ku temu dobrą okazją. Od początku nasi zawodnicy wywalczyli sobie przewagę w środku pola i co rusz przeprowadzali groźne ataki. Dopiero w 34. minucie po akcji Michała Goryczki udało się nam zdobyć pierwszą bramkę, 3 minuty później po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika z Zagórza sędzia podyktował karnego którego, na bramkę zamienił Bartłomiej Kędzierski.

Po tym golu obrona gospodarzy chyba już się całkowicie posypała, gdyż w 41 minucie trzecią bramkę dość łatwo zdobył Kędzierski co już ustawiło całkowicie przebieg spotkania. Po przerwie można było odnieść wrażenie, iż drużyna gości pozostała w szatni, czego efektem były kolejne 4 gole w 48 i 58 Michała Goryczki, w 79 Arkadiusza Żurawika oraz w 90 min Piotra Sierczyńskiego. Oczywiście cieszy wysokie zwycięstwo i powrót na czoło tabeli. Ale przed zawodnikami jeszcze sporo ciężkich meczy, choćby następny mecz wyjazdowy z Nadwiślaninem Gromiec 17 września o godzinie 16.00.

Skład: Madeja, Wartała, Bujakiewicz, Gembala, Goryczka, Sierczyński, Suwaj, Kowalczyk, Kędzierski, , Krawczyk, Majka

Rezerwowi: Adamus, Janiak, Jaromin, Żurawik Arek, Żurawik Piotrek

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE