OIK zaprasza na Akademię Dobrego Rodzica

Od 10 lat Ośrodek Interwencji Kryzysowej organizuje dla rodziców warsztaty. W edycji jesiennej skierowane są do dla rodziców dzieci w wieku od 6 do 11 roku życia.

Spotkania odbywają się w małej grupie rodziców- maksymalnie 10 osób. Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową. Uczestnicy wymieniają się swoimi doświadczeniami, a także ćwiczą w grupach.

Podczas warsztatów rodzice będą mogli porozmawiać m.in.o komunikacji z dzieckiem i roli zabawy w rozwoju dziecka. Jak również o tym, jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci i wyznaczać granice w wychowaniu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Udział w nich jest bezpłatny.

Bezpłatne zajęcia w ramach Akademii Dobrego Rodzica będą odbywać się w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy ul. Jagiellońskiej 9 w Szczakowej. Pierwsze spotkania odbędą się: 09 października 2017r (poniedziałek ) godz.16.00-17.30

KONTAKT I ZAPISY – Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 608-163-335 oraz mailowo: katarzyna.kotulska@oik.jaworzno.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki