Wakacyjna Szkoła Boksu

Są młodzi, aktywni i nie zamierzają spędzać wakacji przed komputerem. Przyjeżdżają na treningi bokserskie trzy razy w tygodniu i pomimo upałów wyciskają z siebie wiele energii.

REKLAMA

Jaworznicka Szkoła Bokserska, JaworTeam zaproponowała nieodpłatne zajęcia dla młodzieży, która chce aktywnie spędzić czas w wakacje. Jest to również okazja aby wypatrzyć wśród młodych adeptów perełki, które mogą w przyszłości startować w bokserskich zawodach.

W poniedziałek trzynastka uczestników pod okiem trenera Arkadiusza Małka i w towarzystwie zawodników Klubu rozpoczęła przygodę z boksem. W środę było ich już ponad dwudziestu. Kolejny trening w piątek. Wszystkie zajęcia odbywają się na hali MCKiS na Leopoldzie.

Od poniedziałku, 31 lipca, rozpoczynamy zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach Wakacyjnej Szkoły Boksu z Jaworznickim Klubem Bokserskim “Jawor” Team.

W poniedziałki, środy i piątki do końca sierpnia zapraszamy Was do Hali Sportowej MCKiS przy al. Piłsudskiego 88 (Leopold przy stacji Statoil) od godziny 11:00 do 13:00.
Skorzystaj z okazji treningu z drużyną Mistrzów boksu JKB “Jawor” Team!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki