Victoria liderem. Popis Kamila Majki

Victoria 1918 Jaworzno wygrała czwarty mecz w lidze okręgowej. Spotkanie z UKS Chełmek było popisem jednego aktora – zaledwie dwudziestoletniego Kamila Majki, który ustrzelił hattricka.

REKLAMA

Spotkanie rozpoczęło się jednak od prowadzenia przyjezdnych. W 18. minucie na 0:1 trafił Grzegorz Kantek, czyli zawodnik dobrze znany jaworznickim kibicom choćby z występów w Szczakowiance.

Na odpowiedź Victorii nie trzeba było długo czekać. W 34. minucie drogę do siatki rywali znalazł Kamil Majka. Remis 1:1 utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie 20-letni Kamil Majka potrzebował zaledwie ośmiu minut, aby zdobyć dwie bramki. Najpierw trafił w 59., a następnie w 67. minucie. Wynik spotkania ustalił już w doliczonym czasie gry Arkadiusz Żurawik.

Po wygranej Victoria awansowała na fotel lidera. Kompletem punktów oprócz jaworznickiej drużyny może pochwalić się tylko LKS Jawiszowice, ale to Biało-Zieloni mają lepszy bilans bramkowy.

W następnej kolejce czeka nas ciekawe spotkanie. Victoria pojedzie do Nowej Wsi, gdzie zagra z 3. w tabeli Niwą.

Victoria 1918 Jaworzno – UKS Chełmek 4:1 (1:1)
Bramki: 34′, 59′, 67′ Kamil Majka, 90′ Arkadiusz Żurawik – 18′ Grzegorz Kantek
Skład: Adamus, Smarzyński, Chwalibogowski, Bujakiewicz, Wartała, Sierczyński, Gembala, Majka, Suwaj, Goryczka, Kędzierski
Ponadto grali: Żurawik, Krawczyk, Repa, Janiak

Zdjęcia dzięki uprzejmości Victorii 1918 Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki