Nowo otwierający się Salon Optyczny Green Optics. Widać różnice

Paweł Pawłowski CC BY-SA 4.0
REKLAMA

Zobacz co ma do zaoferowania nowo otwierający się salon optyczny w Trzebini.

Otwierający się już 8 lipca w sobotę o godz 9, nowy salon optyczny Green Optics znajdujący się w Trzebini, ul.Rynek 19 (obok cukierni “ANECZKA”) serdecznie zaprasza na wakacyjną megapromocję:
– 50% na okulary progresywne nowej generacji (do chodzenia i czytania w jednym) już od 499 zł za komplet szkieł progresywnych z antyrefleksem + darmowe badanie wzroku
– 30% na wszystkie okulary przeciwsłoneczne
– kompletne okulary z antyrefleksem już od 149 zł – przy zakupie wszystkich okularów komputerowe badanie wzroku GRATIS! bez czekania w długich kolejkach i odległych terminach, wykonujemy na miejscu.


Rejestracja na bezpłatne badanie 664-328-508  lub przez internet na www.greenoptics.pl

Salon Optyczny Green Optics
Trzebinia, ul.Rynek 19 (pomiędzy cukiernią “ANECZKA” a sklepem REX)

Czynne:
poniedziałek – piątek: 9.00-18.00
sobota: 9.00-14.00

Rejestracja na bezpłatne badania pod numerem telefonu 664 328 508


Naszą misją jest proponowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie optyki okularowej gwarantując przy tym najlepszą cenę dla naszych klientów.

Z myślą o pacjentach z dużymi wadami wzroku oraz wysokim astygmatyzmie wprowadziliśmy najcieńsze soczewki okularowe na świecie Seiko A-Zone prosto z Japonii.

Oferujemy:
– okulary progresywne
– okulary dla kierowców
– okulary do czytania i chodzenia
– okulary do komputera
– soczewki kontaktowe
– naprawy okularów
– profesjonalny dobór szkieł i oprawek okularowych

Wejdź również na: www.greenoptics.pl

WPROWADZILIŚMY NAJCIEŃSZĄ NA ŚWIECIE SOCZEWKĘ SEIKO A-ZONE – soczewka doskonała.

SEIKO jako pierwsza firma na świecie opracowała soczewki podwójnie asferyczne, które są w tej chwili najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem wśród jednoogniskowych soczewek okularowych i eliminują wiele niedogodności związanych z noszeniem okularów. Opracowany w laboratoriach SEIKO EPSON projekt podwójnie asferycznych soczewek SEIKO A-ZONE wyznaczył nowe standardy estetyki, komfortu widzenia, grubości i odwzorowania w soczewkach jednoogniskowych.

Najcieńsze i najlżejsze na świecie soczewki okularowe


Soczewki SEIKO A-ZONE 1.74 są obecnie najcieńszymi na świecie soczewkami organicznymi. Różnica między soczewkami SEIKO A-ZONE a standardowymi soczewkami organicznymi wynosi ponad 60%. Znacznie mniejsza grubość soczewek SEIKO A-ZONE sprawia, że okulary są cieńsze i bardziej płaskie.
Ponieważ soczewki SEIKO A-ZONE są o ponad 60% lżejsze od soczewek mineralnych użytkownik może zapomnieć o noszonych okularach. Znika także zmęczenie i problemy z odciskami na nosie.
Soczewki SEIKO A-ZONE stanowią najlepszy wybór dla osób:
– z wyższymi wadami wzroku
– z wysokim astygmatyzmem
– szukających najbardziej estetycznych i komfortowych okularów.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki