Dni Jaworzna – niedziela

Dni Jaworzna ściągnęły na Azotanię tłumy, jakich tam od dawna nie widziano. Kolejki po lody, kolejki po piwko i kolejki do niektórych atrakcji.

REKLAMA

Wielkim wzięciem ciszyła się foto-budka do zdjęć pamiątkowych. Nie mniejszy tłumek ustawił się do zwariowanych rowerków, a tam niepowtarzalna rowerowa wyciskarka do soku i przekombinowane rowerki.

Dodajmy rannych na rowerkach nie było. Nieopodal zaproponowano warsztaty plastyczne: mozaikę z koralików i malowanie toreb. Dzieciom wyraźnie babranie się farbami się spodobało. Jak zapowiedział organizator przeprowadzono wstępny casting dla pań w konkursie „Zostań twarzą Tour de Pologne 2017 – reprezentuj Jaworzno. Panie pomalowano i obfotografowano.

Na scenie prezentowali się spece od udawania wszystkich i wszystkiego – grupa wokalna „Szafa gra”. Po nich przy wielkich brawach pojawiła się Sylwia Grzeszczak. Niektórzy przyjechali jedynie z myślą o tym koncercie. Nie mniej owacyjnie powitano Andrzeja Piasecznego.

Pani Liliannie z Dąbrowy Górniczej też się spodobało, w przyszłym roku też przyjedzie – jak zapowiedziała. Do zobaczenia więc.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki