Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Was Drogie Panie konkurs, w którym do wygrania były karty podarunkowe do gabinetu kosmetycznego Imed Estetica mieszczącego się w Imielinie przy ul. Drzymały 55.

REKLAMA

Karty podarunkowe na bezpłatną konsultację dietetyczną, podczas której zostaną również wykonane pomiary na analizatorze składu ciała otrzymują:

  • Patrycja Solińska
  • Sylwia Wawiórko
  • Pola Stanik
  • Katarzyna Hasiuk

Paniom serdecznie gratulujemy! Prosimy także Panie o kontakt z redakcją w celu przekazania nagrody pod nr tel 32-751-91-44 lub mailowo na adres konkursy.jaw@gmail.com.

Imed Estetica – Medycyna Estetyczna i Kosmetologia to wyjątkowe miejsce, w którym kompleksowo każdy może zadbać o skórę twarzy i całego ciała, zrelaksować się, walczyć z upływającym czasem, poprawić mankamenty sylwetki.

 Dzisiaj o naturalny i młody wygląd dbamy w każdym wieku, dlatego do skorzystania z usług Imed Estetica zapraszamy zarówno osoby poszukujące profilaktyki pielęgnacyjnej, jak również pacjentów, którzy podjęli walkę z niedoskonałościami swojego wyglądu: redukcja zmarszczek, przebarwień, usuwanie trądziku, leczenie blizn, rozstępów, celullitu, redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie ust, zamykanie naczynek, usuwanie zbędnego owłosienia, korekta brwi – makijaż permanentny.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki