„Krzyś urodził się pierwszy” – na pierwszej stronie piszemy o narodzinach pierwszego jaworznianina w 2017 roku. To Krzyś, który urodził się 2 stycznia przed godziną 11. Na „jedynce” także o inwestycjach na kolei – „365 mln zł będzie kosztowała modernizacja trasy kolejowej Trzebinia – Jaworzno – Szczakowa na linii E30 Katowice – Kraków” – czytamy w artykule.

REKLAMA

Na stronie drugiej – „200 publicznych rowerów, podziemny parking, Velostrada”. Dzięki unijnemu dofinansowaniu zbudowana zostanie pierwsza w Polsce, bezkolizyjna Velostrada – czytamy w artykule. Na stronie trzeciej – „W mieście zaczęły działać zielone strefy parkingowe”.

Jak bawili się jaworznianie podczas Sylwestra? Na stronie piątej publikujemy zdjęcia z powitania 2017 roku. Z kolei na stronie 7 publikujemy choinki, które stanęły w domach jaworznian.

W dodatku sportowym na pierwszej stronie piszemy o tym, jaki był miniony rok dla Sparty Jaworzno, publikujemy wywiad z trenerem siatkarzy Mariuszem Łozińskim, zawodnikiem ampfutbolu Igorem Woźniakiem oraz piszemy o podsumowaniu roku przez Klub Sportów Walki Satori.

W „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 18 i 19 – „Co zamiast stadionu lekkoatletycznego?”, a także wieści z Podwala, Szczakowej i OTK.

Na stronie 22 znajdą Państwo listę wolontariuszy, którzy 15 stycznia będą kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ostatnia strona to, jak co tydzień, kolejne odcinki „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka”, „Jaworznianek” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” – „Poderżnął gardło kobiecie, bo odrzuciła jego miłość. 22-letnia Sylwia którą sprawca próbował poderwać, cudem przeżyła jego napaść” – pisze redaktor Jacek Bombor.

Zachęcamy do lektury.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki