4 czerwca odbył się IV przystanek turnieju M1 Cup w Częstochowie. Na turnieju pojawiły się bardzo mocne nazwiska, co oznaczało, że poziom zawodów będzie na bardzo wysokim poziomie. Reprezentant Jaworzna – Dawid Ziomek – zmierzył się w finałowym pojedynku z mistrzem Europy z 2014 roku Danielem Mikołajkiem. Walka była bardzo zacięta jednak tym razem to „Ziomal” stanął na najwyższym stopniu podium.

REKLAMA

Zobacz także: Dawid “Ziomal” Ziomek i jego 10 lat we freestyle football

Dzień później w Skawinie odbył się Puchar Polski organizowany przez Polską Federację Freestyle Football. Skawina, jak mówi Dawid to dla niego szczęśliwe miejsce. Droga do finału nie była jednak łatwa. W finale Ziomal pokonał Stanisława Kościelnego i tym samym zapewnił sobie kolejne zwycięstwo.

Dawid „Ziomal” Ziomek wygrywa dwa turnieje w dwa dni.

Bardzo jestem zadowolony z tych dwóch dni, na scenie czułem się dobrze. Do turniejów przygotowywałem się na obiekcie VIA Sport w naprawdę dobrych warunkach. Triki, którym poświęciłem dużo czasu podczas treningów, wychodziły mi podczas zawodów co mnie bardzo cieszy. Trzeba trenować dalej i szukać nowych wyzwań – mówi jaworznianin.

Poczynania Dawida można śledzić na jego kanałach:
Facebook: https://www.facebook.com/Ziomalfreestyler/?fref=ts
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC-ec6SIzZ6MDjZaPCx8JU1Q
Zdjęcia: www.r-style.pl

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki