„Ruszamy Polskę z Kanapy” to akcja społeczna, której celem jest zachęcenie Polaków do podjęcia aktywności fizycznej. Przez 2 tygodnie w 12 miastach w całym kraj, także w Jaworznie, na wolnym powietrzu odbywają się bezpłatne lekkie treningi ogólnorozwojowe BOOT CAMP w formule „Pierwszy Krok”, dostosowane do potrzeb osób, które chcą zacząć się ruszać, ale podjęcie aktywności utrudnia im brak kondycji czy nadwaga.

REKLAMA

Będzie to kolejna edycja akcji, w której w ubiegłym roku wzięło udział ponad 1500 uczestników. W Jaworznie pierwszy trening odbył się w sobotę w Parku Lotników.

Uczestnicy tego treningu przekonali się, że wystarczy dziennie poświecić tylko chwilę na ćwiczenia, które wcale nie muszą kojarzyć się z ogromnym wysiłkiem. Na podjęcie aktywności fizycznej nigdy nie jest za późno. Poziom prowadzonych zajęć sportowych został dostosowany do potrzeb i możliwości osób rozpoczynających aktywność fizyczną.

BOOT CAMP stanowi alternatywę dla zamkniętych sal siłowni. Uczestnicy ćwiczą w parach i grupach wzajemne motywując się i budując relacje.

Kolejny bezpłatny trening BOOT CAMP odbędzie się w Jaworznie 30 kwietnia w Parku Lotników o godz. 16:00.

Na darmowe treningi prowadzone są zapisy, nawet do 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Zarejestrować się można również osobiście przychodząc bezpośrednio na miejsce w danej lokalizacji. Szczegółowe informacje na temat akcji wraz z harmonogramem bezpłatnych treningów znajdują się na stronie akcji www.ruszamypolskezkanapy.pl na której dostępny jest również harmonogram oraz lokalizacje treningów.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki