REKLAMA

W ostatnim meczu w tym sezonie u siebie Szczakowianka Jaworzno przegrała z Drzewiarzem Jasienica 3:1. W sobotę „biało-czerwoni” zagrają jeszcze na wyjeździe z liderem IV ligi, gr. śląskiej II LKS Bełk. Liderem, który nota bene zapewnił już sobie dawno mistrzostwo w tym sezonie.

W meczu z Drzewiarzem Szczakowianka rozpoczęła z „wysokiego c”. Już w drugiej minucie prowadzenie podopiecznym trenera Andrzeja Sermaka dał Maciej Rozmus. Niestety, w pierwszej połowie jaworznian dwukrotnie skarcił Jakowlenko – odpowiednio w 18. i 38. minucie. Tuż po przerwie na 3:1 dla gości strzelił Grześ. Obydwie jedenastki kończyły mecz w „10”. Najpierw drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Papatanasiu, a na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry także drugą żółtą kartkę dostał Dworak.

Szczakowianka zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli. Co ciekawe, rozbieżność między piątym a dwunastym miejscem wynosi zaledwie trzy punkty, więc w ostatniej kolejce sporo może się jeszcze wydarzyć.

Szczakowianka Jaworzno – Drzewiarz Jasienica 1:3 (1:2)

Bramki: 2′ Rozmus – 18′, 38′ Jakowlenko, 47′ Grześ

Skład: Kojdecki, Dworak, Kiczyński, Grzywa (57′ Mrożek), Dębowski, Rozmus, Zyguła, Biskup, Walczak, Sermak, A. Molenda (55′ Niedzielski)

Czerwone kartki: 89′ Dworak, 71′ Papatanasiu

szczakowiankadrzewiarz3

szczakowiankadrzewiarz2

- REKLAMA - Zewnętrzne linki