Osiem drużyn i kolejny, jedenasty już Memoriał im. Mirosława Stadlera. To wszystko czeka na kibiców sportowych już 21 lutego. Początek memoriału o godzinie 13:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej.

REKLAMA

Kto tym razem udowodni, że rządzi w mieście? W ostatniej edycji triumfowała Szczakowianka Jaworzno, która pokonała w finale Victorię. Wcześniej dwa razy z rzędu zwyciężała reprezentacja Salosu.

W tegorocznym memoriale weźmie udział osiem zespołów: JSP Szczakowianka, LKS Ciężkowianka, LKS Zgoda Byczyna, Victoria 1918 Jaworzno, KS Górnik Jaworzno, KS Energetyk, Salos Jaworzno i PSV Podłęże.

Pierwsze spotkania w ramach memoriału rozpoczną się o godzinie 13:00. Na godzinę 18:00 zaplanowano rozstrzygnięcie Plebiscytu na Sportowca Roku 2014 organizowanego przez gazety „Co tydzień” oraz „Tydzień w Jaworznie” przy współpracy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.

Finał XI Memoriału im. Mirosława Stadlera odbędzie się około godziny 18:45. Bilety można nabyć w kasie MCKiS przed imprezą. Koszt to 6 zł za bilet normalny i 3 zł za bilet ulgowy (młodzież ucząca się). Dla posiadaczy Jaworznickiej Karty Rodzin Wielodzietnych przewidziano 50% zniżki.

plakat1

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki