12_pttk

Dodane 12 lipca 2013 Przez W Kategorii Archiwum

Półkolonie w Jaworznie. Dzieci z wizytą w naszej telewizji

Jaworznicki PTTK przez wakacje organizuje półkolonie dla dzieci. W tym roku od 1 lipca w trzech turnusach weźmie udział łącznie 130 dzieci z całego Jaworzna. Turnusy trwają po 2 tygodnie, kończyć się będą w sierpniu. Do naszej redakcji zawitały dwie grupy dzieci wraz z opiekunami, które chciały dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w telewizji.

Dzieci pod opieką Tomasza Sędora, Izabeli Koziarz, Barbary Rapalskiej i Małgorzaty Sroki zwiedziły całą redakcję i dowiedziały się w jaki sposób jest składana gazeta, a także jak powstaje „od kuchni” program Jawor Express. Nie zabrakło dociekliwych pytań, na które często sami dziennikarze i operatorzy nie umieli odpowiedzieć.

Półkolonie są organizowane przez jaworznicki oddział PTTK. Z pomocną ręką w organizacji przyszły: Fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej, poseł na sejm RP Wojciech Saługa, radni Wspólnie dla Jaworzna, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Bańkowski oraz NSZZ Pracowników Elektrowni Jaworzno III.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Informacje o

Awatar

Redakcja portalu jaw.pl jest do Państwa dyspozycji. Podejmujemy każdy temat związany z życiem miasta oraz z Państwa problemami.

Brak możliwości komentowania.

Znajdź nas na Facebooku

Strefa mieszkańca

Hosting zapewnia firma:
ART-COM Sp. z o.o.