19.9 C
Jaworzno
piątek, Lipiec 3, 2020
Strona główna Tagi Sport Jiujutsu

Tag: Sport Jiujutsu

Gonzo wicemistrzem Polski w Kickboxingu

Srebrny i brązowy medal wywalczyli reprezentanci Jaworznickiej Szkoły Walki Wręcz Guja Jiujutsu w tegorocznych Mistrzostwach Polski Kadetów w Kickboxingu w formule z low kick'iem....

Złote medale zawodników Guja Jiujutsu w czeskim Prostejovie

Wiktoria „Kosa” Ziober i Martin „Moskito” Bernat zwyciężyli w Międzynarodowym Turnieju Judo „Grand Prix Prostejova”, organizowanym cyklicznie każdego roku na Morawach.

23 medale zawodników GUJA JIUJUTSU

Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej 5th International Sport Jiujutsu Tournament 2017 zajęli przedstawiciele stylu walki Guja Jiujutsu na co dzień trenujący w Centrum Mistrzostwa Sportowego GujaKAN w Jaworznie.

Bogdański wicemistrzem Polski seniorów w Jiujutsu

Mariusz Bogdański z jaworznickiego „GujaKAN” wicemistrzem Polski seniorów w Sport Jiujutsu

KOSA “WYKOSIŁA” PRZECIWNICZKI W BYTOMIU

Złoty i brązowy medal w Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo wywalczyli reprezentanci Jaworznickiej Szkoły Walki Wręcz Guja Jiujutsu. W rywalizacji udział wzięło blisko trzystu najlepszych zawodników ze Śląska i ościennych województw.

Złoto i srebro zawodników Guja Jiujutsu w turnieju Judo

W rozegranym w Mysłowicach międzynarodowym „Grand Prix Mysłowic 2017” wzięło udział 329 zawodników reprezentujących 29 klubów judo oraz 3 przedstawicieli Jaworznickiej Szkoły Walki Wręcz...

ZAWODNICY GUJA JIUJUTSU W CZOŁÓWCE ŚLĄSKIEGO JUDO

Trzy srebrne medale wywalczyli podopieczni Tomasza Guji i Dawida „Spider” Pająka w rozegranych w niedzielę prestiżowych Otwartych Mistrzostwach Bytomia w Judo.

5 MEDALI ZAWODNIKÓW GUJA JIUJUTSU W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO

Złoty, trzy srebrne i jeden brązowy medal wywalczyli podopieczni Tomasza Guji w największym, organizowanym w Polsce międzynarodowym turnieju olimpijskiego judo.