O nas

Jaworznicki Portal Społecznościowy jaw.pl jest najdłużej działającym serwisem skierowanym do mieszkańców i firm z Jaworzna. Działamy od czerwca 2000 roku, początkowo jako projekt prywatnej osoby, a następnie komercyjne przedsięwzięcie. Od początku istnienia zyskujemy nowych użytkowników a liczba osób regularnie korzystających z Portalu stale rośnie.

Portal Społecznościowy jaw.pl to największe przedsięwzięcie w Internecie dla miasta Jaworzna. Znajdują się tu aktualne wiadomości, forum, ogłoszenia, konkursy i wiele innych informacji niezbędnych mieszkańcom Jaworzna. Można tu również znaleźć katalog społecznościowy osób prywatnych mieszkających w mieście i najbliższej okolicy.

100% aktualność prezentowanych wydarzeń jest niewątpliwie podstawowym atutem Portalu Społecznościowego. Z całą pewnością jest to ogromna zaleta w porównaniu z innymi stronami internetowymi, na których często możemy znaleźć nieaktualne informacje nawet z przed kilku miesięcy. Zasadniczą cechą odróżniającą Portal jaw.pl od podobnych serwisów jest mechanizm pozwalający na wprowadzanie informacji do serwisu bezpośrednio przez użytkowników Portalu.

Dużą atrakcją serwisu są także konkursy. Odpowiadając przez Internet na zadane pytanie można wygrać: bilety do kina, teatru, na koncerty, czy też ciekawe gadżety. Konkursy te cieszą się dużym powodzeniem.

Portal Społecznościowy jaw.pl stara się aktywnie uczestniczyć w imprezach odbywających się w Jaworznie. Najciekawsze z nich obejmujemy patronatem medialnym.

Według przeprowadzonych przez nas sondaży odbiorcami portalu są głównie osoby w wieku 15-39 lat (80%) mieszkające w Jaworznie (82% odwiedzających). Korzystają oni z Internetu przede wszystkim w domach, firmach oraz w szkole. Najczęściej zaglądają do serwisu w celu sprawdzenia co dzieje się w mieście, uczestnictwa w forum, a także w korzystaniu z ogłoszeń on-line. Aktualnie Portal posiada ok. 600 tysięcy odsłon miesięcznie.

Portal Społecznościowy jaw.pl redaguje Redakcja Co Tydzień.