REKLAMA

Apartament hotelowy powinien epatować elegancją. Za odpowiednią prezencję pomieszczenia może zatroszczyć się dekorator wnętrz. Co jednak najbardziej istotne, to przywiązanie do detali, takich jak jakościowe wyposażenie pokoju hotelowego. Przyjemna w dotyku pościel, mięsiste ręczniki oraz estetyczne akcesoria dekoracyjne – każdy z tych elementów jest niezbędny dla zbudowania zapraszającej atmosfery, która zachęci gości do ponownych odwiedzin. Wszystko sprowadza się do detali.

Marka MUSSO działa na polskim rynku na tyle długo, aby móc wykorzystać zebrane doświadczenie do tworzenia wysokiej jakości tekstyliów, niezbędnych w każdym pokoju hotelowym czy apartamencie. Profesjonalnie przygotowane wyposażenie dla hoteli można skompletować za jednym zamachem.

Z czego powinno składać się wyposażenie hotelu

Wyposażenie hotelu dobiera się w zależności od charakteru działalności danego ośrodka wypoczynkowego. Dla mniejszych hoteli oraz miejsc wynajmujących apartamenty, zlokalizowanych w centrum miasta, niezbędne są takie elementy, jak:

  • pościel, na którą składa się komplet poszewek na poduszki i kołdry, a także osłonki na poduszki ozdobne, narzuty i szale,
  • ręczniki – oraz inne tekstylia potrzebne w hotelowej łazience, jak dywaniki, mniejsze ręczniczki do wycierania twarzy, dłoni lub włosów, a także szlafroki.

Takie elementy powinny znaleźć swoje miejsce w każdym pokoju hotelowym, gdyż są niezbędne aby każdy z gości mógł komfortowo wypocząć oraz zażyć kąpieli. Ważne, aby zwracać uwagę na rodzaj materiału – naturalna bawełna oraz mieszanki z włóknami syntetycznymi sprawdzą się odpowiednio, zależnie od konkretnych potrzeb. W przypadku większych kompleksów, które oferują gościom możliwość skorzystania z oferty restauracyjnej warto zatroszczyć się o:

  • obrusy,
  • podkłady na stół (chroniące jego blat przed zniszczeniem),
  • serwetki.

Eleganckie tekstylia decydują o charakterze wnętrza, więc jeśli przestrzeń hotelowej restauracji wymaga odświeżenia, warto postawić na wysokiej jakości elementy, z których pomocą każdy ze stołów będzie prezentował się jak najlepiej.

Wypoczynek w hotelowym SPA – wyposażenie hoteli

Jeśli Twój ośrodek połączony jest z gabinetem SPA, termami lub basenem, warto zadbać postawić na odpowiednie tekstylia. Marka MUSSO oferuje wszechstronne wyposażenie hoteli, w tym dedykowane do wykorzystania w częściach rekreacyjnych. Czy to podczas masażu, wyjścia do sauny czy na basen, chłonny ręcznik, szlafrok czy pareo okażą się niezbędne. Co więcej, personalizacja poszczególnych elementów, np. uzupełniając je o logo danego ośrodka pomoże w budowaniu ekskluzywnego charakteru danego miejsca.

Poszukując wysokiej jakości tekstyliów hotelowych nie warto stawiać na półśrodki. W asortymencie marki MUSSO znaleźć można szeroką gamę produktów – gotowych oraz do przygotowania na zamówienie. Znakomitej jakości pościel, ręczniki, obrusy oraz wiele więcej można dobrać za jednym zamachem. Dobierz najlepsze wyposażenie pokoju hotelowego i oczaruj swoich gości niepowtarzalną atmosferą.

Sprawdź https://www.mussocompany.com/

- REKLAMA -Zewnętrzne linki