Nowe apartamenty na Osiedlu Chopina w Jaworznie

Osiedle Chopina w Jaworznie, etap III. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Nowoczesna architektura, wyjątkowy projekt. Probud Investment Sp. z o.o.

REKLAMA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkaniową w ramach inwestycji Osiedle Chopina etap III. Oferujemy do sprzedaży dziesięć wygodnych apartamentów w kameralnym budynku posiadającym trzy piętra mieszkalne, garaże, własną ogrodzoną działkę oraz miejsca parkingowe. Do każdego apartamentu przynależy przestronny garaż oraz komórka lokatorska.

Nowoczesna architektura i wyjątkowy projekt łączą w sobie piękno i estetykę z wysokim komfortem mieszkania. Niezwykłym atutem prezentowanego budynku mieszkalnego jak i jego otoczenia jest nie tylko estetyczny i funkcjonalny projekt, a nade wszystko lokalizacja (około 800 m do centrum handlowego Jaworzna, 15 minut pieszo do rynku miasta, 1,5 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej, w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnia zdrowia, apteki, ścieżki rowerowe).

Mieszkania wyposażone są w bardzo ekonomiczne centralne ogrzewanie miejskie. Układ
i ustawienie pomieszczeń w poszczególnych mieszkaniach względem stron świata zapewni najwyższy standard użytkowania. Inwestycja powstaje w urokliwej lokalizacji w otoczeniu zieleni, tuż przy nowym, wybudowanym osiedlu Chopina (etap I, etap II). Mieszkania posiadają certyfikat energetyczny wraz z symulacją kosztów utrzymania na bardzo niskim poziomie. Przed budynkiem wykonano wygodny podjazd do garaży oraz dojście do klatek schodowych.

Na terenie nieruchomości urządzono zieleń, która dodaje kameralności. Projekty mieszkań powstały z myślą o funkcjonalności dopasowanej dla każdego. Począwszy od pojedynczej osoby jak również dla całej rodziny. Układ ścian w mieszkaniach pozwala na aranżację dopasowaną do własnych potrzeb.

Osiedle Chopina powstaje w Jaworznie – mieście na prawach powiatu w położonym 20 km od Katowic i 50 km od Krakowa. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. Zaledwie kilka kilometrów od Osiedla przebiega autostrada A-4 Kraków-Katowice. Lokalizację wyróżnia zaciszna, zielona okolica w spokojnej części centrum miasta.

Nasze biuro sprzedaży mieści się w centrum miasta Jaworzna przy ul. Sądowej 5, tel. 600 410 765. Serdecznie zapraszamy!

Probud Investment Sp. z o.o. („Spółka”) została powołana w 2015 roku jako firma rodzinna, ukierunkowana na prowadzenie działalności deweloperskiej. Od tego czasu Spółka zrealizowała dwie inwestycje mieszkaniowe w Jaworznie: „Osiedle Chopina etap I” oraz „Osiedle Chopina etap II”, choć doświadczenie wspólników w zakresie realizacji przedsięwzięć deweloperskich sięga lat wcześniejszych, tj. 2008-2010. Wtedy to większościowy wspólnik zrealizował pierwszą tego typu inwestycję na terenie Jaworzna pod nazwą „Osiedle pod Grodziskiem”.

/reklama/

- REKLAMA -Zewnętrzne linki