Jaworznickie szkoły i przedszkola muszą radzić sobie w ostatnich dniach ze skutkami epidemii koronawirusa – obecnie 8 z nich zmaga się z zakażeniami wśród personelu i uczniów, co wiąże się z koniecznością przeorganizowania zajęć.

REKLAMA

Zmiany wymuszone zakażeniem koronawirusem wśród uczniów bądź pracowników wprowadzono w następujących placówkach:

Szkoła Podstawowa nr 19 – zawieszono zajęcia w jednej z klas II, od 16 do 19 października nauczanie odbywać się będzie w trybie zdalnym. Na kwarantannie przebywa też cały jeden oddział przedszkolny i 4 dzieci z drugiego oddziału.

Szkoła Podstawowa nr 17 – dzieci z dwóch grup przedszkolnych będą przebywały na kwarantannie do 26 października.

Szkoła Podstawowa nr 3 – jedna z klas VI oraz dwóch uczniów z klasy V uczą się zdalnie. Dodatkowo do 23 października kilku nauczycieli przebywać będzie na kwarantannie.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 – jedna z klas I Technikum nr 4 od 16 do 19 października zajęcia odbywa w sposób zdalny.

Przedszkole Miejskie nr 12 Integracyjne – od 14  do 19 października zajęcia w 5 grupach odbywać się będą w sposób zdalny.

Przedszkole Miejskie nr 5 – kilku przedszkolaków wskazanych przez sanepid uczyło się/uczy się zdalnie od 15  do 17 października i od 15  do 19 października. Zajęcia dla reszty dzieci odbywają się normalnie.

Przedszkole Miejskie nr 17 – w jednej z grup (oddział I) nauczanie odbywało się od 15  do 17 października w sposób zdalny.

Przedszkole Miejskie nr 26 – w jednej z grup (oddział IV) nauczanie od 16  do 19 października odbywać się będzie w sposób zdalny.

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ