REKLAMA

Wiele firm coraz częściej decyduje się na organizację imprez firmowych w pięknie położonych kurortach czy hotelach, zapewniając swoim pracownikiem najlepsze warunki do odpoczynku.

Ta popularność tego typu imprez spowodowała, że hotele przygotowują specjalne oferty dla firm, udostępniając im nie tylko sale konferencyjne i potrzebne zaplecze techniczne, ale także oferując specjalne pakiety zabiegów dla uczestników imprezy w strefie SPA czy organizację aktywności zbiorowych, budujących więzi pomiędzy współpracownikami.

Okazuje się, że z tego typu zorganizowanych, kilkudniowych imprez korzysta bardzo wiele przedsiębiorstw. Nie ma przecież nic lepszego, niż odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody, nawet wtedy, gdy jesteśmy w pracy. Co oferuje nam dobry hotel w zakresie organizacji imprez firmowych?

Wysoki standard, czyli wygoda

Wybór hotelu automatycznie wiąże się z organizacją imprezy kilkudniowej. Takie wydarzenia zyskują sobie wielu zwolenników – umożliwiają na łatwe połączenie pracy z przyjemnościami, na integrację pracowników i lepszą organizację wydarzenia. Na przykład w przypadku konferencji, o wiele łatwiej jest zebrać wszystkich gości w jednym miejscu, gdy wszyscy zatrzymują się w tym samym obiekcie. Nie ma zatem ryzyka, że ktoś się spóźni czy nie dojedzie.

Hotele zapewniają pracownikom miejsce do wypoczynku i spania, oferując wysoki standard usług. Nasi goście mają dostęp zarówno do hotelowej restauracji, jak i innych atrakcji hotelowych.

Źródło: Hotel Olandia

Lokalizacja

Jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne czy imprezy firmowe liczy się również lokalizacja samego obiektu. Nie ma tutaj żadnej tajemnicy w tym, że hotele i resorty położone są często w malowniczych miejscach, dostarczając gościom zieleni, widoku pięknych jezior, morza czy gór. Wiele firm na organizację imprez wybiera właśnie tak ciekawie położone obiekty, a można to stwierdzić chociażby po ich ciągłym obłożeniu. Organizacja firmowego wydarzenia  w pięknej, turystycznej okolicy ma swoje plusy – łatwiej przychodzi zorganizowanie wszelkich aktywności grupowych czy atrakcji, takich jak wyjście do klubu czy wspinaczka górska. Wybór dobrego hotelu pozwoli naszym współpracownikom na pełne doładowanie baterii.

Źródło: Hotel Olandia

Atrakcje hotelowe

Nie można również zapominać o samych atrakcjach, które oferuje gościom hotel. Oprócz licznych zabiegów w strefie SPA i Wellness, uczestnicy imprezy mogą korzystać z siłowni, brać udział w zajęciach jogi, korzystać z kortów tenisowych czy nawet jazdy konnej. Obiekty położne nad wodą często oferują gościom dostęp do prywatnej plaży. W takich okolicznościach każda impreza firmowa będzie zaliczona do udanej!

- REKLAMA -Zewnętrzne linki