Skontaktowała się z nami czytelniczka z Sobieskiego, chcąc zwrócić uwagę na pojawiający się w jej bloku problem. W klatce czytelniczki ma dochodzić do regularnych kradzieży wycieraczek, od jakiegoś czasu pojawiają się też butelki po alkoholu u niedopałki.

REKLAMA

Cały list czytelniczki:

Droga redakcjo. Piszę do Państwa w dość nietypowej sprawie – otóż od ponad roku czasu, w bloku ul. Sulińskiego 37, w klatce pierwszej od strony placu zabaw, notorycznie giną mieszkańcom wycieraczki spod drzwi. Nie dopytywałam sąsiadów z sąsiednich klatek czy bloków czy u nich zdarzają się takie sytuacje, ale jednakowoż zaczęły też ginąć ogólnodostępne wycieraczki z klatki. Może Państwo pomożecie rozwikłać tę zagadkę znikających wycieraczek podejrzewam że robi to ktoś stąd a nie przyjezdny człowiek aczkolwiek mogę się mylić.
To dość dziwna sprawa, ale od dłuższego czasu również na klatce znajdują się puste butelki po alkoholu, niedopałki papierosów, czy nawet psie odchody. Jest to dość dziwne bo akurat w tej klatce mieszka większość starszych ludzi, którzy zawsze cenili sobie to, żeby nikt na klatce nie przesiadywał ani nie śmiecił.
- REKLAMA -Zewnętrzne linki