Warsztaty kroju i szycia w klubie TO i OWO

W klubie TO i Owo cyklicznie odbywają się zajęcia warsztatowe, które rozwijają kreatywność podczas własnoręcznego tworzenia. To na nich seniorzy wykonują różnego rodzaju ozdoby, przedmioty domowego użytku, czy szyją. Warsztaty cieszą się dużą popularnością. Na cyklach spotkań wykorzystywane są różne techniki. To świetna zabawa dająca uczestnikom możliwość twórczego rozwoju.

REKLAMA

Jednym z takich warsztatów klubu To i Owo są warsztaty kroju i szycia, które w obecnym czasie pandemii niestety odbywają się tylko online. Panie, które szyją, specjalnie dla nas spotkały się, by pokazać co i jak wykonuje się na takich warsztatach.

Ogromną podporą i nauczycielem tych spotkań jest pani Danuta, która krok po kroku pokazuje jak szyć. A sercem całego klubu jest pani Edyta, która wnosi w to miejsce ogromnie pozytywną energię.

Te osoby, które nie mają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, zapraszamy do wspólnego szycia. Nauczycie się podstaw i uszyjecie piękne dekoracje, poszewki, firany czy nawet bluzeczki i sukienki. Tematyka zajęć dostosowana jest do umiejętności i potrzeb grupy.

Szycia da się nauczyć, chcesz się o tym przekonać?

- REKLAMA - Zewnętrzne linki