Po ostatnich dwóch wygranych, drużyna Piotra Pierścionka odniosła porażkę z MKS Libiąż 0:3. Dla Victorii 1918 Jaworzno to czwarta przegrana w tym sezonie.

REKLAMA

Przez pierwsze minuty spotkania nie działo się kompletnie nic, piłka głównie była na środku boiska. W dwudziestej piątej minucie pierwszy kartonik w spotkaniu obejrzał Jakub Bruzda. Osłabiona obrona Victorii podziałała mobilizująco na piłkarzy Libiąża. W 31. minucie Damian Lickiewicz strzelił na 1:0 dla gości i przez chwilę zapanowała cisza na stadionie. Aleksander Kłosek nie mógł obronić tego strzału. Kłopotów było za mało dla zawodników gospodarzy, bo w trzydziestej siódmej minucie po brutalnym faulu na Beniamina Łuczaka, czerwoną kartkę obejrzał Maksymilian Leś i musiał zejść z boiska. Dodatkowo na 2:0 w 45. minucie strzelił Łukasz Leworczyk.

W przerwie Trener Pierścionek zmienił trzech zawodników. Niestety dla Jaworzna, te zmiany nie przyczyniły do poprawienia wyniku. Częste błędy, straty to tylko niektóre czynniki przegranej. Wynik spotkania ustalił Krzysztof Wesecki, który po dobrym podaniu pokonał bramkarza gospodarzy.

W środę 9 września kolejny mecz Victorii. W tym razem na wyjeździe zmierzą się z liderem rozgrywek, Niwą Nową Wieś. Spotkanie rozpocznie się o 17:00. Kolejny mecz na własnym boisku w sobotę 12 września o 17:00 z LKS Gorzów.

Victoria 1918 Jaworzno 0:3 MKS Libiąż (0:2)

Victoria: Aleksander Kłosek, Jakub Bruzda (Bartosz Nowak), Marcin Smolik (Jacek Wesecki), Patryk Rusek (Dominik Jedynak), Nikodem Wojewoda (Łukasz Gajda), Maksymilian Leś, Mateusz Śliwiński (Karol Jaromin), Mariusz Suwaj, Dawid Musiał, Oskar Bartuś, Tomasz Tryba

MKS: Zbigniew Adamski, Mateusz Węgorek, Tomasz Smus, Dawid Celmer, Kamil Pater (Robert Saribekyan), Bartłomiej Szyjka, Jan Garlacz, Dawid Zieliński, Damian Lickiewicz, Beniamin Łuczak, Krzysztof Wesecki

K. Laskowski/gabiga

- REKLAMA -Zewnętrzne linki