Szydełkowa pasjonatka- Patrycja Bębenek

Pokazaliśmy już wiele wspaniałych kobiet i ich ogromne pasje, które wypełniają im bez reszty wolny czas. Tym razem pokażemy Wam pasje pani Patrycji, szydełkowanie to to, co naprawdę kocha robić.

REKLAMA

 

Wszystko zaczęło się od najsłodszych lat, to właśnie babcia zaraziła ją szydełkowaniem i nauczyła podstaw.

Zarówno doświadczeni pasjonaci, jak i początkujący entuzjaści tego hobby zastanawiają się niejednokrotnie, skąd czerpać pomysły na nowe projekty rękodzielnicze. Tymczasem jak powiedziała nam pani Patrycja, istnieje wiele możliwości w tym zakresie, ale internet to główne źródło.

Uwielbia zatracać się w wir szydełkowej pracy. Szydełko, wełna lub kordonek albo inne nitki do poplątania potrafią sprawić, że nie ma jej przez kilka ładnych godzin.

Pani Patrycja powiedziałam nam, że właśnie ta pasja bardzo ją wycisza i uspokaja, zapisała się nawet na warsztaty z szydełkowania, by pogłębiać swoją wiedzę.

Cała rodzina, znajomi są obdarowywani tymi pięknymi szydełkowymi cudami.

Co potrzebne jest do szydełkowania?

Rzeczy ręcznie wykonane naprawdę mają duszę, bo w każdej wykonanej z radością i pasją rzeczy zostaje kawałeczek osoby, która ją wykonuje, czas, który na to poświęca, serce, które w nią wkłada. Tak jest właśnie w przypadku pani Patrycji.

- REKLAMA -Zewnętrzne linki