Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wielu rodziców zastanawia się jak w ciekawy i kreatywny sposób zagospodarować czas wolny swoim dzieciom. Wiele jaworznickich placówek edukacyjnych oferuje zajęcia językowe, muzyczne, sportowe, a także kursy z programowania.

REKLAMA

Sprawdź jaką ofertę dla dzieci i młodzieży mają do zaoferowania jaworznickie placówki edukacyjne:

Centrum Kreatywności i Rozwoju „Atena”

Centrum Kreatywności i Rozwoju „Atena” to miejsce pełne pasji, zaangażowania i kreatywności. W swojej ofercie ma zajęcia zarówno dla małych dzieci, przedszkolaków, uczniów, jak i dla osób dorosłych.

Zajęcia skierowane do najmłodszych (od 8 miesiąca życia), to spotkania polisensoryczne, z elementami muzycznymi, ruchowymi, w obecności opiekuna. Dużym zainteresowaniem cieszą się organizowane od ponad 10 lat zajęcia przygotowujące do przedszkola, występujące w wersji z opiekunem lub bez.

Uwagę przykuwa także szereg zajęć dodatkowych: zajęcia rytmiczno – muzyczne z elementami metody Batti Strauss, zajęcia artystyczne, które co roku kończą się wystawą prac uczestników, warsztaty tematyczne, zajęcia z kodowania czy z eksperymentami.

Oferta Ateny, to także organizacja imprez okolicznościowych oraz urodzin, w tym urodzin tematycznych animowanych, artystycznych, czy modnych ostatnio urodzin slime.
W okresie ferii i wakacji, oferta wzbogaca się o zajęcia dodatkowe, warsztatowe, dedykowane dla przedszkolaków i dla uczniów.

Dorośli skorzystać mogą z warsztatów artystycznych, z warsztatów rozwoju osobistego oraz treningów relaksacyjnych.

CKiR Atena znajduje się w samym Centrum, na ulicy Sądowej 5A, co pozwala rodzicom w trakcie trwania zajęć zrobić zakupy w pobliskich sklepach czy też napić się kawy w pobliskich kawiarniach.

Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu: 509 530 324

- REKLAMA - Zewnętrzne linki