Natalia jest uczennicą drugiej klasy Technikum numer 5 imienia Jana III Sobieskiego w Jaworznie, gdzie kształci się w dziedzinie grafiki i poligrafii cyfrowej. – Urodziłam się w Jaworznie – mówi. – Mam dwóch ukochanych młodszych braci, z którymi zawsze dogaduje się bez żadnego problemu.

REKLAMA

Moje coroczne rodzinne tradycje skupiają się na wspólnie spędzonych świętach, celebrowaniu rodzinnych uroczystości oraz wakacyjnych wyjazdach w gronie najbliższych. Od dziecka pasjonuję się tańcem współczesnym oraz malarstwem, a dokładnie bodypaintingiem. Od 6 lat tańczę w teatrze tańca Dyemotion, a od 3 lat asystuję przy pracach związanych z bodypaintingiem pod okiem wspaniałego artysty Mariana Folgi. Miałam także okazję sama wystartować w mistrzostwach facepaintingu, w przygotowaniach do których pomagał mi Marian Folga.

Natalia z modelką prezentującą pracę nagrodzoną na Ogólnopolskich Mistrzostwach Charakteryzacji „Popart – opart” we Wrocławiu

Od wielu lat zachwyca mnie piękno i wrażliwość ukazana w tańcu reprezentowanym przez młodych tancerzy, a ich synchronizacja sceniczna oraz wrodzony talent powiązany z ciężką pracą wywołuje u mnie wielki podziw i zachwyt. W życiu prywatnym bardzo cenię sobie wartości, którymi są: sumienność, wytrwałość w dążeniu do celu, ale przede wszystkim szczerość wśród otaczających mnie ludzi.

Moim najważniejszym życiowym celem jest szczęście, którego niekiedy nie są w stanie zastąpić żadne dobra materialne. Bardzo ważna jest dla mnie rodzina oraz przyjaciele, w wolnym czasie lubię słuchać muzyki oraz spotykać się ze znajomymi. Aktualnie pomagam Marianowi Foldze przy charakteryzacji aktorów na planie filmu Jana Jakuba Kolskiego, który nosi tytuł ,,Republika dzieci”. Jest to dla mnie nowe, pełne wrażeń doświadczenie, które rozpoczyna nowy epizod w moim życiu, co zawdzięczam mojemu opiekunowi, Marianowi Foldze.

W tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostwach Charakteryzacji „Popart – opart” we Wrocławiu Natalia została nagrodzona I miejscem w kategorii Junior.

- REKLAMA -Zewnętrzne linki