Najczęściej pytanie jaki mam wybrać tatuaż, zadają sobie osoby, które nie mają na swoim ciele jeszcze żadnego tatuażu, lecz czują, że nadszedł właściwy czas, aby go zrobić. Bywa też tak, że osoby już wytatuowane odczuwają „niedobór tuszu we krwi” i chcą zaspokoić swoje pragnienie jakimś nowym nabytkiem.

REKLAMA

Ten post kierowany jest od jaworznianki, która poprosiła nas o pomoc, chce zrobić sobie tatuaż, ale ma problem – zupełnie nie wie, jaki tatuaż wybrać.

Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę ozdabiania ciała tatuażami, zazwyczaj dzielą się na te, które od dawna mają już wzór, pomysł, a nawet cały rękaw w głowie lub na takie, które wiedzą, że chcą go mieć, ale nie mają zupełnie na niego pomysłu. I tak jest własnie z panią Anetką, która liczy, że pomożecie Jej w wyborze i pokażecie Wasze tatuaże! Może odnajdzie w nich właśnie taki który chciała by mieć.

- REKLAMA -Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. Do Legii Cudoziemskiej nie przyjmują osób ,które mają tatuaże.Posiadanie tatuaży wg psychologów świadczy o nieakceptowaniu własnego ciała i jest swoistym symptomem zaburzenia osobowości i dlatego tatuaże są popularne np.wśród kryminalistów