Gosia Sitnik – Strugaru i jej niezwykłe pasje

Jak kobiety twierdzą, nadal ważna jest rodzina i życie zawodowe, ale coraz więcej Polek głośno mówi o chęci spełniania swoich pasji. Nawet jeśli jest to skok ze spadochronem albo na bungee.

REKLAMA

Kolejna jaworznianka, pani Gosia Sitnik- Strugaru, zaprosiła nas z kamerą, by pochwalić się właśnie swoją pasją, która nie dość, że bardzo ją cieszy i z dnia na dzień pochłania coraz bardziej, to wypełnia każdą minutę wolnego czasu. A efekty? Coś pięknego zobaczcie sami!

Rękodzieło, praca z papierem to to, co pochłania panią Gosię bez reszty. Tworzy naprawdę cuda.

Nasza jaworznianka od zawsze była bardzo twórcza a teraz, ma tyle pasji, że trudno by powiedzieć, czego nie robi.

Widać, że autentycznie kocha to, co robi. Pełne zaangażowanie i wręcz żyje tą pasją. A Skąd czerpie pomysły? Zapytaliśmy.

Pani Gosia pracuje oczywiście zawodowo i jest mamą na pełnych obrotach, więc jedynie, kiedy może oddać się tak w stu procentach pasji, to w nocy. To wtedy tworzy te piękne cuda.

Stworzyła sobie pracownię, miejsce, które nazwała krainą czarów, to właśnie tu wszystko się zaczyna.

Odbiorców tych pięknych prac pani Gosi jest co niemiara, znajomi, rodzina, przyjaciele, każdy może powiedzieć, że ta kobitka ma ogromny talent.

Wiecie co wystarczy, by tworzyć takie dzieła sztuki? Tylko klej, linijka, dobre nożyczki i najważniejsze talent i chęci. To co, może też spróbujecie?

- REKLAMA -Zewnętrzne linki