Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje  w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Angażuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słów i wyrażeń, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć i przyswoić. To najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.

REKLAMA

Early Stage powstała w 1993 roku w Warszawie i była jedną z pierwszych szkół języka angielskiego w Polsce. Założona przez Joannę Zarańską, znaną autorkę podręczników i pomocy dydaktycznych oraz autorytet w dziedzinie nauczania języka angielskiego.

—Szkoła oferuje ambitny, autorski program nauczania oraz wysokiej jakości materiały edukacyjne i muzyczne dostępne tylko w Early Stage. Ponadto przygotowujemy uczniów do zewnętrznych egzaminów Cambridge, a rodzicom umożliwiamy monitorowanie postępów dziecka oraz udział w webinariach rodzicielskich dotyczących wybranych aspektów z dziedziny edukacji oraz psychologii dziecięcej – mówi dyrektor jaworznickiej filii ES Łukasz Ciaputa.

– Razem z żoną jesteśmy pasjonatami języka angielskiego. Nie może być inaczej, skoro poznaliśmy się właśnie na dodatkowych zajęciach z tego języka w naszym mieście, a następnie wspólnie ukończyliśmy studia na kierunku filologia angielska. Uczenie jest naszą pasją, a największą radość sprawia nam zarażanie innych miłością do języków obcych. Wierzymy, że nauka języka angielskiego to coś więcej niż tylko kolejny przedmiot szkolny czy praktyczna umiejętność. Dla nas to ekscytująca podróż, w trakcie której uczymy się nie tylko lepiej komunikować, ale również myśleć w inny, bardziej kreatywny sposób.

— Praca w ES jest dla mnie byciem najlepszą wersją siebie – mówi Katarzyna Włodarczyk, lektorka ES, a prywatnie wyżej wspomniana żona 😊 –Energia, którą dają mi uczniowie, mnoży się niesamowicie i czyni cuda, nie tylko językowe! Moment wejścia do klasy, to czas, w którym czuję się naprawdę spełniona. Odpowiedzialność za nauczanie innych jest bez wątpienia wyzwaniem, ale codzienna praca z uczniem i kontakt z rodzicem sprawiają, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce pracy. W ES mamy 10 supermocy. To nasze sprawdzone metody na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć angażujemy wyobraźnię, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.


Obecnie jest prowadzona rekrutacja dzieci i młodzieży – więcej informacji pod nr tel. 537 120 640 lub:

https://earlystage.pl/pl/zapisy/jaworzno.

Filia ES w Jaworznie startuje w tym roku w trzech szkołach:

–Szkole Podstawowej nr 6

–Szkole Podstawowej nr 18

–Szkole Podstawowej nr 19

Więcej na earlystage.pl

facebook.com/earlystage

instagram/early_stage

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- REKLAMA -Zewnętrzne linki