Nowe kosmetyczne technologie przy użyciu lasera Lightsheer zostały zaprezentowane 14 września podczas dnia otwartego w Salonie Urody Beauty Day.

REKLAMA

– Laser Lightsheer jest obecnie jednym z najbardziej profesjonalnych laserów wykorzystywanym podczas zabiegu depilacji laserowej – mówi właścicielka salonu Anna Jarząbek Zięcina.

Właścicielka salonu Anna Jarząbek Zięcina

Ze względu na użycie najnowszych technologii, laser został wyposażony w nowoczesny system chłodzący, który redukuje powstanie zaczerwień i podrażnień. Zabiegi przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii mają na celu: trwałe usuwanie owłosienia, bezinwazyjny lifting twarzy, usuwanie rubiniaków, usuwanie włókniaków, usuwanie blizn, usuwanie rozstępów, resurfacing twarzy, ablacyjny laser frakcyjny, laserowe zamykanie naczynek na twarzy i na nogach.

Zabiegi dają spektakularne efekty

Wszystkie te zabiegi można wykonać w studiu urody. W przypadku zamykania naczynek na nogach zabieg daje spektakularny efekt, który widoczny jest już w trakcie zabiegu. Zabiegi laserem Lightsheer mają dużą skuteczność, nieporównywalną z dostępnymi zabiegami kosmetycznymi, które działają tylko powierzchownie. Czas zabiegu jest stosunkowo krótki a efekty utrzymują się nawet do kilku lat.

W jesienny czas szczególnie polecane zabiegi to: mikrodermabrazja, dermapen, peelingi chemiczne oraz laserowe usuwanie blizn lub zamykanie naczynek i laserowa depilacja.

Jak powiedziała pani Mirosława, która poddała się zabiegowi zamknięcia naczynek na twarzy, efekt zabiegu tym laserem jest spektakularny.

Zabiegi kosmetyczne, które wykonuje się jesienią, pozwalają skórze odzyskać zdrowy wygląd, a przy okazji przygotowują ją na nadchodzącą zimę. W Salonie Beauty Day można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz z zabiegów medycyny estetycznej.

– Zajmujemy się również pielęgnacją dłoni i stóp. W zależności od nastroju i potrzeb klienta mamy do zaoferowania szeroki zakres usług. Chętnie służymy poradą i pomożemy w doborze zabiegu. Inspiracją dla nas jest każdy zadowolony klient. Ciągle dążymy do zdobywania większej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, co później przekłada się na jakość usług i zadowolenie klientów. Jesteśmy otwarci na propozycje i współpracę – mówi właścicielka salonu, pani Ania.

Dzień otwarty był pełen niespodzianek w postaci voucherów podarunkowych i konsultacji. – Każda z pań, która odwiedziła salon w tym wyjątkowym dniu miała wykonany darmowy zabieg depilacji pach. Odbyło się losowanie zaproszeń na masaż relaksacyjny twarzy oraz bonów rabatowych. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nie było możliwości poczęstunku – dodaje Anna Jarząbek – Zięcina.

Salon Beauty Day mieści się przy u. Sądowej 5
tel. 695 802 126

- REKLAMA - Zewnętrzne linki