Za nami trzynasta kolejka Jaworznickiej Ligi Szóstek Salos, w pierwszej lidze już tylko dwie drużyny walczą o mistrzostwo ligi, w meczu „na szczycie” S.W.A. wysoko wygrywa z PSV Podłęże i praktycznie pozbawia zawodników z Podłęża szansy na obronę mistrzowskiego tytułu. W zaległym meczu Beer Drinkers grając „gołą szóstką” ogrywa No Name i utrzymuje pozycję lidera rozgrywek. Mecz Beer Drinkers – S.W.A. prawdopodobnie rozstrzygnie, która drużyna podniesie mistrzowską paterę i po raz pierwszy w swojej historii zdobędzie mistrzostwo ligi Salos. W meczu MCKiS – Beer Boys lepsi okazali się Ci pierwsi dzięki bramce w ostatniej minucie meczu.
W drugiej lidze pracowity weekend mieli zawodnicy Pulmon Negro i Fortuny Podłęże, którzy nadrabiali zaległości i rozegrali tego dnia dwa mecze, lepiej zaprezentowali się zawodnicy „Czarnych płuc”, którzy wygrali dwa mecze i wskoczyli na fotel lidera drugoligowych zmagań. Zawodnicy Fortuny nie mieli tyle szczęścia i umiejętności i po porażce w pierwszym meczu 3:5 w drugim meczu również musieli uznać wyższość przeciwnika i tym razem przegrali po zaciętym meczu 4:5 z ATJ Jaworzno.
W pozostałych meczach zwycięstwa faworytów, czyli CD Gibraltar i ATN Soccer Team oraz zwycięstwo nowej ekipy Forza Kart Lambada, która dołączyła do rozgrywek w rundzie rewanżowej.
Wyniki 13 kolejki:
Beer Boys – MCKiS Jaworzno 3:4 (1:2)
10 min, żk, Rychlik Krzysztof (Beer B.)
11 min, 0:1, Bieda Tomasz
18 min, 0:2, Bieda Tomasz
19 min, 1:2, Krzywoń Adrian
24 min, 2:2, Byrczek Maciej
29 min, 2:3, Jaromin Marcin
33 min, 3;3, Stanek Piotr
39 min, 3:4, Bieda Tomasz
PSV Podłęże – S.W.A. 1:6 (0:2)
7 min, 0:1, Pieczara Jacek
12 min, żk, Smolik Marcin (S.W.A.)
17 min, 0:2, Smolik Marcin
22 min, 0:3, Smolik Marcin
26 min, żk, Kozdraś Łukasz (PSV)
30 min, żk, Urbaniak Zbigniew (S.W.A.)
32 min, 1:3, Jamróz Szymon
35 min, 1:4, Milewski Ariel
37 min, 1:5, Pieczara Jacek
39 min, 1:6, Pieczara Jacek
No Name – Beer Drinkers 2:8 (1:5) – mecz zaległy z 11 kolejki
3 min, 0:1, Sierczyński Piotr
5 min, 0:2, Przebindowski Łukasz
9 min, 1:2, Sojka Michał
15 min, 1:3, Zięba Dawid
18 min, 1:4, Nawrocki Krystian
20 min, 1:5, Sierczyński Piotr
30 min, 1:6, Nawrocki Krystian
31 min, 1:7, Nawrocki Krystian
33 min, 1:8, Przebindowski Łukasz
36 min, 2:8, Jaromin Karol
II Liga
Wyniki
Pulmon Negro – Fortuna Podłęże 5:3 (3:2) – mecz zaległy z 7 kolejki
4 min, 0:1, Starzec Kamil
5 min, 1:1, Goryczka Michał
12 min, 2:1, Szpak Łukasz
19 min, 2:2, Siostrzonek Dawid
19 min, 3:2, Kowalski Tomasz
25 min, 3:3, Siostrzonek Dawid
26 min, żk, Szremski Kamil (Pulmon)
28 min, 4:3, Szremski Kamil
39 min, 5:3, Goryczka Michał
OPJ Sokół Jaworzno – Pulmon Negro 2:4 (2:1)
2 min, 0:1, Goryczka Michał
12 min, 1:1, Jurczyk Rafał
17 min, 2:1, Wesecki Jacek
21 min, żk, Wartała Adrian (Sokół)
25 min, 2:2, Goryczka Michał
36 min, 2:3, Radosz Mateusz
37 min, żk, Jurczyk Rafał (Sokół)
37 min, 2:4, Goryczka Michał
38 min, żk, Adamus Przemysław (Pulmon)
39 min, żk, Radosz Mateusz (Pulmon)
39 min, żk, Szremski Marcin (Pulmon)
Poldex Jaworzno – ATN Soccer Team 5:8 (1:4)
3 min, 0:1, Przewieźlik Adrian
7 min, 0:2, Pogoda Tomasz
10 min, 0:3, Kowalski Jarosław
18 min, 1:3, Pieczkowski Tomasz
19 min, 1:4, Pogoda Tomasz
22 min, 2:4, Dubiel Arkadiusz
24 min, 3:4, Dubiel Arkadiusz
26 min, 3:5, Maroń Łukasz
28 min, 3:6, Chrobok Marcin
29 min, 3:7, Chrobok Marcin
33 min, 3:8, Pogoda Tomasz
34 min, 4:8, Pieczkowski Tomasz
35 min, 5:8, Ślusarczyk Tomasz
Fortuna Podłęże – ATJ Jaworzno 4:5 (1:2)
4 min, 0:1, Głaz Przemysław
9 min, 0:2, Kamiński Krzysztof
13 min, żk, Dyczka Zdzisław (ATJ)
20 min, 1:2, Siostrzonek Dawid
24 min, 2:2, Siostrzonek Dawid
26 min, 2:3, Kamiński Krzysztof
28 min, 3:3, Siostrzonek Bartek
29 min, 4:3, Siostrzonek Dawid
30 min, 4:4, Kamiński Krzysztof
31 min, 4:5, Kamiński Krzysztof
CD Gibraltar – Biutech 8:4 (4:3)
3 min, 1:0, Kamiński Michał
4 min, 1:1, Ciechowski Mikołaj
10 min, 2:1, Wrona Dawid
14 min, 2:2, Szulc Nikolas
15 min, 3:2, Leś Maksymilian
18 min, 3:3, Smreczak Tomasz
20 min, 4:3, Kamiński Michał
24 min, 5:3, Zapała Hubert
25 min, żk, Zapała Hubert (Gibraltar)
27 min, żk, Icha Łukasz (Biutech)
30 min, 5:4, Orawski Oskar
33 min, 6:4, Kamiński Michał
34 min, 7:4, Zapała Hubert
37 min, 8:4, Zapała Hubert
Forza Kart Lambada – Alias 4:2 (2:0)
12 min, 1:0, Gaj Mariusz
14 min, żk, Siata Wojciech (Alias)
15 min, 2:0, Śpiewak Bartek
22 min, 2:1, Gonobis Radosław
33 min, 3:1, Gaj Mariusz
35 min, 3:2, Jastrząb Paweł
40 min, 4:2, Chełmecki Patryk
[vc_facebook]