REKLAMA

Zakup mieszkania to bardzo ważna życiowa decyzja. Warto zatem zadbać o to by nasze mieszkanie było wyjątkowe i całkowicie spełniało wszystkie nasze wymagania.

Nowe mieszkania Wrocław

Zakup nowego mieszkania niesie ze sobą bardzo wiele zalet. Mieszkania z rynku pierwotnego (Wrocław nieprzerwanie buduje ich dużo), stwarzają najwięcej możliwości aranżacyjnych, których jesteśmy pozbawieni kupując własne „M” na rynku wtórnym. Będąc pierwszymi właścicielami dostajemy możliwość pełnego dostosowania wnętrza do swoich potrzeb.

Mieszkania z rynku pierwotnego Wrocław

Jeżeli chodzi o zakup nowych mieszkań, Polacy są w statystycznej czołówce na tle całej Europy, tuż za nami znajduje się Słowacja i Estonia. Połowa zakupionych w 2019 roku mieszkań to właśnie te z rynku pierwotnego. Choć konieczność zainwestowania środków w zakup mieszkania i czasu w jego wykończenie bywa wyzwaniem, ostateczne efekty dają właścicielom dużo satysfakcji.

Koronawirus, a pierwotny rynek nieruchomości

Pandemia koronawirusa zamroziła wiele sektorów gospodarki, jednak rynek mieszkaniowy się do nich nie zalicza. Według wstępnych danych, nietypowa sytuacja nie miała też wpływu na ceny nieruchomości – wbrew wielu różnym spekulacjom analityków, nowe mieszkania nie potaniały, ich ceny utrzymują się na podobnym poziomie. Polacy, wzorem Malty i Cypru, wciąż chętniej wybierają mieszkania z rynku pierwotnego, od dewelopera.

Czy warto kupować nowe mieszkania od dewelopera?

Wysoki odsetek kupujących mieszkania z rynku pierwotnego (Wrocław) nie może być przypadkowy. Zakup mieszkania od dewelopera niejednokrotnie pozwala na wprowadzenie własnych delikatnych zmian w wyglądzie. Daje także pełną możliwość wyboru kondygnacji czy strony, na którą będą wychodziły nasze okna, w zależności od tego, czy wolimy mieszkanie nasłonecznione, czy raczej zacienione. W nowych mieszkaniach we Wrocławiu wprowadzane są także udogodnienia, których nie ma w budownictwie sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Współcześnie wiele z nowopowstałych mieszkań, które znajdują się na parterze otrzymamy w pakiecie z przynależnym ogródkiem, a na najwyższych kondygnacjach bardzo często możemy liczyć na pięknie zagospodarowane tarasy na dachu.

Zdecydowanie warto zdecydować się na zakup własnego mieszkania od dewelopera. We Wrocławiu warto skorzystać z oferty firmy MojDom, która od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród wielu zadowolonych klientów. Zakup nowego mieszkania u sprawdzonego dewelopera, pozwoli na stworzenie własnej, niepowtarzalnej historii. Bez chodzenia na kompromis, na który często trzeba się zdecydować w przypadku mieszkań z rynku wtórnego.

Znajdziesz nas pod adresem: Arkady Wrocławskie, sekretariat: VIII piętro

53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

lub na naszej stronie: MojDom.com.pl

 

Źródło: MojDom Deweloper Wrocław – Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Nowe mieszkanie można od początku urządzić po swojemu. Kupiliśmy 2 ustawne pokoje na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej w Warszawie i powoli je wykańczamy na wysoki standard. W wynajmowanych lokalach nie mogliśmy nic zmieniać, a tutaj projektowanie wszystkich pomieszczeń, szukanie mebli czy dodatków to niesamowita frajda.