Wakacje z jogą – gimnastyka, relaks, odprężenie

Większością osób, które rozpoczynają praktykę jogi, kieruje chęć poprawy ogólnego stanu zdrowia albo inaczej ujmując, chęć dodatkowego zadbania o siebie. Jogę można traktować jak swego rodzaju system gimnastyki dla ciała przynoszący dodatkowo uczucie zrelaksowania i odprzężenia idealny dodatek do wakacyjnego urlopu.

REKLAMA

Joga jako gimnastyka jest bardzo wszechstronna- uwzględnia wszystkie partie ciała oraz formy pracy z ciałem. Odkrywanie głębszego wymiaru praktyki zależy od osobistego zaangażowania. Jeśli podejmujesz praktykę jako drogę rozwoju osobistego, warto wybrać nauczyciela z dużym doświadczeniem.

Właśnie takim nauczycielem i instruktorem jogi jest pani Agnieszka Serafin z klubu AGNI- JOGA, która opowiedziała nam troszkę na temat tej formy ćwiczeń.
Pierwszym efektem praktyki jogi, jaki można odczuć już po kilku zajęciach, jest poprawa samopoczucia. Osoby ćwiczące jogę mają więcej energii, są pogodniejsze, bardziej zrelaksowane i odprężone, a nawet lepiej śpią.

Pani Agnieszka opowiedziała nam również o warsztatach online które prowadzi, jak i o warsztatach dla nastolatków czy seniorów. Każdy z nas chciałby wzmocnić ciało, wypocząć, zredukować napięcie, zregenerować siły czy uspokoić organizm, to może warto zacząć ćwiczyć jogę ?

- REKLAMA - Zewnętrzne linki