30 sierpnia (niedziela) PSS Salos organizuje VIII turniej o puchar Prezydenta Miasta Jaworzna połączony z obchodami 20 lat Salosu w Jaworznie.

REKLAMA

W tym szczególnym dniu odbędą się dwa turnieje na dwóch orlikach (Podłęże i Dąbrowa Narodowa) po 20 latach Salos wraca w miejsce, gdzie wszystko się zaczęło i odbywały się pierwsze sezony ligi salezjańskiej. Na orliku w Dąbrowie Narodowej odbędzie się turniej OLDBOJÓW, czyli zawodników +35 lat, a w turnieju na Podłężu rywalizować będzie osiem drużyn w kategorii OPEN (+16 lat). Nowością będzie mecz o okazały puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w którym zmierzą się zwycięzcy turnieju w kategorii OPEN ze zwycięzcą turnieju OLDBOJÓW.

Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju młodszych jak również starszych zawodników, szczegóły na naszej stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 602-152-459 (Marcin)

Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkową statuetkę za udział w turnieju, najlepsze trzy drużyny z każdego turnieju puchary, po trzy nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników turniejów, wszyscy uczestnicy otrzymają poczęstunek.
1-3 miejsce w obu turniejach nagrody oraz za wygranie SuperFinału – okazały puchar Prezydenta Miasta Jaworzna.
Mistrzowie Open i Oldbojów otrzymają pamiątkowe medale.

Prestige Garage – Salon Auto Detalingu i Myjnia Samochodowa – ufundował VOUCHER dla najlepszego zawodnika SuperFinału.

Turniej objęty jest honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna oraz współfinansowany przez Gminę Miasta Jaworzna.

źródło: Salos Jaworzno

- REKLAMA - Zewnętrzne linki