REKLAMA

Jeżeli należysz do osób, które lubią dbać o swój wygląd i pragną cały czas pozostawać aktywnymi, zapraszamy Cię na nowoczesną siłownię w Gliwicach. Shausha to miejsce doskonale wyposażone i zatrudniające wykwalifikowanych trenerów, którzy pomogą Ci w jak najszybszym osiągnięciu celu. Sprawdź, jaka panuje u nas atmosfera i co mamy Ci do zaoferowania – a jest tego naprawdę mnóstwo!

Dlaczego nasza siłownia w Gliwicach?

Gliwickich siłowni jest wiele, ale żadna nie jest tak nowoczesna i doskonale wyposażona jak Shausha. Zadbaliśmy o to, aby nasi goście mieli do swojej dyspozycji najnowocześniejsze sprzęty i akcesoria, a także by ich różnorodność była na tyle duża, by każdy miał możliwość efektywnego trenowania każdej partii mięśni. Tym, co jeszcze sprawia, że nasza siłownia w Gliwicach wyróżnia się na tle innych, jest jej kilka stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Mowa tutaj o:

  • strefie cardio, gdzie przy użyciu najnowocześniejszych bieżni czy rowerków możliwe jest trenowanie kondycji, a także spalanie kalorii;
  • strefie crosstreningu, która pozwoli na bardzo zróżnicowany i efektywny trening, będący połączeniem gimnastyki, lekkoatletyki oraz ćwiczeń z obciążeniami;
  • strefie wolnych ciężarów, gdzie zyskasz dostęp do różnego rodzaju hantli i sztang – o rozmaitych obciążeniach, dzięki czemu znacznie rozbudujesz swoje mięśnie;
  • strefie maszyn, w której znajdują się wyłącznie specjalistyczne sprzęty od renomowanych producentów – to dzięki nim urozmaicisz swój trening i zadbasz o różne partie ciała;
  • strefie analizy ciała, gdzie sprawdzisz wagę, poziom tkanki tłuszczowej i wiele innych parametrów, które pozwolą Ci uczynić trening jeszcze efektywniejszym.

Nasza siłownia w Gliwicach dzięki odpowiedniemu wyposażeniu pozwoli Ci na aktywność fizyczną, która przełoży się na konkretne efekty. Zadbaliśmy nie tylko o wystrój i sprzęt, lecz także o doskonałą atmosferę i oczywiście kompetencje osób, które pracują w siłowni. Dzięki temu otrzymasz pełne wsparcie niezależnie od tego, w jakim stanie jest Twoje ciało i jakie efekty chcesz uzyskać.

Proponujemy zarówno karnety, które upoważniają do nielimitowanych wejść na siłownię do godziny 15, jak i karnety Open (wchodzisz, kiedy i ile razy chcesz!), a także karnety junior/student. Atrakcyjne ceny i moc atrakcji powodują, że odwiedza nas coraz większa liczba osób – w różnym wieku i o odmiennych celach!

Shausha Gliwice to miejsce, gdzie wyrzeźbisz swoje mięśnie i zadbasz o piękną sylwetkę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z niej!

Shausha – to więcej niż siłownia!

W naszym klubie sportowym zorganizowaliśmy nie tylko wspaniałą siłownię, lecz także wiele innych atrakcji dla naszych gości. Zapraszamy między innymi do klubu fitness, który cieszy się dużą popularnością przede wszystkim wśród pań, na badmintona, tenisa i squasha, a także do naszej strefy wellness. Ogromna różnorodność aktywności, jakie możesz u nas podjąć, sprawi, że bardzo szybko uda Ci się osiągnąć swoje cele!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki