REKLAMA

Choć typowanie wyników wydarzeń sportowych to przede wszystkim dobra zabawa i sposób na zapewnienie sobie dodatkowych emocji w trakcie widowiska, nie da się ukryć, że wielu graczy najbardziej kręcą wygrane. O jakich kwotach mowa i czy zakłady bukmacherskie się opłacają? Przedstawiamy najwyższe wygrane, jakie do tej pory udało się graczom z całego świata wygrać u bukmacherów.

Które dyscypliny są najbardziej „dochodowe”?

Wśród ogromnej większości kibiców i osób zajmujących się obstawianiem dominuje pogląd, że najwięcej da się wygrać, typując wyniki meczów piłki nożnej. Futbol to zdecydowanie najpopularniejszy sport wśród miłośników bukmacherki, jednak praktyka pokazuje, że wysokie wygrane na zakładach bukmacherskich można uzyskać, obstawiając inne dyscypliny. Obok piłki, największe zyski generują m.in. zakłady dotyczące tenisa, formuły 1 czy wyścigów konnych. Szczególne ta ostatnia dyscyplina pozwala znacząco zwiększać budżety graczy, a miano narodu, który specjalizuje się w skutecznym obstawianiu gonitw, od dziesięcioleci należy do Brytyjczyków.

Które wygrane na zakładach bukmacherkach były największe?

Przedstawiony poniżej ranking obejmuje zarówno najwyższe, jak i te najbardziej spektakularne zwycięstwa w bukmacherce. Na uznanie zasługują bowiem nie tylko same kwoty, ale również to, jak niewiele inwestowali gracze, którzy ogrywali firmy na naprawdę grube sumy.

1. 1 000 000 funtów za postawione 0,50 £ – wyczyn, który na zawsze zapisze się w historii bukmacherki to dzieło Freda Craggsa. Na szczęśliwy kupon na wyścigach konnych w 2008 roku wydał jedynie 50 pensów.

2. 823 000 £ za 19 £ – tak pokaźną wygraną cieszył się mieszkaniec Leicester, który obstawił wyniki 5 wyścigów konnych, po czym poszedł na spotkanie ze znajomymi. O wygranej dowiedział się nazajutrz.

3. 570 000 € za 1 € – tyle wygrał pewien mieszkaniec Malty, który w 2011 roku złożył u słynnego angielskiego bukmachera Williama Hilla kombinacyjny zakład na 19 meczów piłki nożnej. Choć prawdopodobieństwo wygranej wynosiło 1:683703, kupon za 1 euro uczynił maltańskiego kelnera prawdziwym krezusem.

Jak grać, żeby wygrywać?

Powyższe przykłady pokazują, że oprócz drobnych sum, które typerzy wygrywają zdecydowanie najczęściej, na świecie trafiają się naprawdę poważne wygrane na zakładach bukmacherskich. Często nie wymagają one wysokiego wkładu finansowego. Wielu graczy korzysta z różnego rodzaju systemów, które zwiększają szansę wygranej, a także korzystają z bonusów, pozwalających wygrywać pokaźne sumy przy niskich nakładach własnych. Prawdopodobieństwo takiej wygranej w zakładach bukmacherskich w dalszym ciągu jest wyższe niż w przypadku gier losowych typu Lotto. Przy odrobinie wiedzy, odpowiedniej strategii oraz oparciu typowań o statystyki i analizy, można w wymiernym stopniu pomóc własnemu szczęściu, nie licząc wyłącznie na szczęśliwy traf. Jeśli ta tematyka jest interesująca, zapraszamy na: https://zaklady.ebetx.pl/zaklady-bukmacherskie/.

Tekst nie stanowi reklamy zakładów bukmacherskich. Ma charakter wyłącznie informacyjny. Zakłady bukmacherskie w głównej mierze opierają się na szczęściu i nie dają gwarancji wygranej.  Zakłady bukmacherskie nie są kierowane do osób poniżej 18 roku życia.  Nie zalecamy traktowania ich jako  sposób na łatwą wygraną, która może pomóc w problemach finansowych. Należy grać odpowiedzialnie wyłącznie u legalnych bukmacherów. Branie udziału w nielegalnych zakładach niesie ryzyko kar pieniężnych i odpowiedzialności karnej. Przepisy te w Polsce reguluje m.in. Ustawa o grach hazardowych z 19 listopada 2009 r. oraz Kodeks Karny Skarbowy. Należy pamiętać, że hazard uzależnia i może doprowadzić do problemów finansowych, rodzinnych, zawodowych czy  zdrowotnych. Odradzamy pożyczanie środków na zakłady bukmacherskie czy wykorzystywanie środków przeznaczonych na sprawy codzienne. Zakłady bukmacherskie to rozrywka, a nie sposób na życie. Jeśli czujesz się uzależniony, skontaktuj się z lekarzem.

BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019 na okres 6 lat. Więcej informacji na: https://ebetx.pl/pl/info/18plus.


undefined

- REKLAMA - Zewnętrzne linki