Możesz pomóc! 10-letni Olivier z Jaworzna potrzebuje pomocy

Pomagasz innym i robisz to bezinteresownie? Pomagasz innym, nie myśląc o sobie, czy może też pomagasz innym, kierując się swoim sercem? Każde z tych stwierdzeń jest na pozór podobne, bo z założenia niesie ten sam przekaz: POMAGAM. Jeśli bardzo byś chciał pomóc, ale nie wiesz, jak i komu, to właśnie teraz możesz pomóc 10-letniemu Olivierowi z Jaworzna.

REKLAMA

Urodził się jako wcześniak, miał tylko 7 punktów apgar. Od dziecka miał niskie napięcie mięśniowe i tak też pozostało do dzisiaj. Olivier to dziecko nadpobudliwie, leczone również psychiatrycznie zdiagnozowano u niego hiperkinetyczne zaburzenia zachowania. Zmaga się też z astmą oskrzelową.

Olivier to chłopiec bardzo wrażliwy żyje w świecie fantazji, uwielbia rysować komiksy i układać klocki. Cały czas jednak potrzebuje pomocy psychologa i logopedy.

W czerwcu 26 niestety Olivier podczas zabawy na trampolinie uległ wypadkowi. Doznał spiralnego złamania trzonu kości udowej z przemieszczeniem, przeszedł operacje. I od tej pory całe życie Oliviera i rodziny się zmieniło. Jazdy po szpitalach, lekarzach, ciągła rehabilitacja, ogromny ból nogi chłopca. To wszystko wypełniło codzienność.

Pani Agnieszka na własną rękę szukała i szuka pomocy, by podołać temu wszystkiemu i pomóc swojemu dziecku w bólu i cierpieniu. Obecnie razem z Fundacją Siepomaga, zbierają na terapie w komorze hiperbarycznej, pomoże to zwalczyć stan zapalny, wzmocni szkielet kości i przyspieszy leczenie.

Aktualnie Oliwier jest dzieckiem leżącym, porusza się na wózku lub z pomocą balkoniku. Obwinia się o wszystko, zamknął się w sobie. Wiecie, jakie jest jego marzenie ? Chce pobiec w maratonie. Pomożecie mu stanąć na nogi? Pomożecie mu zrealizować marzenie? W Was siła!

Każdy, kto tylko chce pomóc Olivierkowi, może wpłacać dowolną kwotę na rzecz fundacji Siepomaga :  https://www.siepomaga.pl/olivier-2400-serc-po1zl

 

Każda złotówka się liczy, nie bądźmy obojętni, pomagajmy.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”

 

 

 

 

 

 

 

 

- REKLAMA -Zewnętrzne linki