Julia Cebula z tytułem vice Miss Śląska Nastolatek 2020! 15-letnia jaworznianka wywalczyła tym samym prawo do udziału w plebiscycie na Miss Polski Nastolatek.

REKLAMA

Spośród 10 biorących udział w finale konkursu kandydatek, najwięcej głosów otrzymała 17-letnia Laura Walczak z Lędzin i to ona została Miss Śląska Nastolatek 2020. I vice Miss Śląska Nastolatek 2020 została Julia Cebula z Jaworzna.

Jak przyznaje sama zdobywczyni tytułu I vice Miss Śląska Nastolatek, to był jej pierwszy konkurs piękności, a udział w nim był spontaniczną decyzją – o castingu do plebiscytu Julia dowiedziała się na dzień przed spotkaniem. Jak mówi, wynik jest dla niej kompletnym zaskoczeniem, ale cieszy się, że została zauważona.

Teraz Julię czekają ćwierćfinały konkursu Miss Polski Nastolatek.

Julia Cebula ma 15 lat, jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 7, którą ukończyła niedawno z wyróżnieniem. Jak sama mówi, naukę zamierza kontynuować w jaworznickim Liceum Ogólnokształcącym nr 3. Uczyła się też gry na skrzypcach w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jaworznie. W wolnych chwilach rozwija swoje zainteresowania artystyczne – gra na skrzypcach, pianinie oraz śpiewa.

Julia uważa, że w życiu najważniejsza jest rodzina – bardzo docenia wsparcie, które dają jej bliscy.

Więcej o Julii pisaliśmy w naszym cyklu Jaworznianki:

Jaworznianki – Julia Cebula

- REKLAMA - Zewnętrzne linki