Beata ukończyła Technikum Ekonomiczne oraz roczną szkołę o kierunku kadry i płace. Poza handlem swoich sił próbowała w pracy biurowej.

REKLAMA

– Niestety nie czułam się do końca w niej spełniona, czegoś mi brakowało – mówi. – Teraz już wiem, że był to kontakt z klientem, który od zawsze był mi bliski. W branży handlowej posiadam 25-letnie doświadczenie, a od 19 lat jako braffiterka. Od kwietnia 2019 roku prowadzę własny salon braffitingowy Stanikowe Rewolucje. Jest on uwieńczeniem moich marzeń. Praca z klientkami sprawia mi olbrzymią satysfakcję. Wychodzą one zawsze szczęśliwe i uśmiechnięte. Najlepszą nagrodą jest dla mnie to, że wracają ponownie.

Jestem mężatką, mam 23-letniego syna Eryka. Wolny czas lubię spędzać z rodziną, synem i jego narzeczoną Anią oraz bliskimi przyjaciółmi. Moim pupilkiem domowym jest Tobi. Jest pieskiem rasy West Highland white terrier. Tobi jest niezwykle przyjazny, traktujemy go jak członka rodziny. Ma 12 lat i jest już niestety schorowanym staruszkiem.

Moim marzeniem jest zwiedzić Chorwację. Jest to piękny i malowniczy kraj. Są tam pełne niesamowitych zjawisk naturalnych parki narodowe. Lubię wypoczywać w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku i tłumu, zatapiając się w ciekawej lekturze. Oczywiście na każdym wyjeździe towarzyszą mi książki. Bardzo lubię czytać powieści obyczajowe i biograficzne oraz literaturę z czasów wojennych. Duże wrażenie wywarła na mnie książka Stanisława Grzesiuka ,,Pięć lat kacetu ”. Tę książkę powinien przeczytać każdy. Został tam opisany los ludzi, którzy byli w obozie koncentracyjnym Auschwitz. Uważam, że dobra książka jest jak dobra kuchnia: zaspokaja mój głód – intelektualny. Ładnie wydana książka na papierze kredowym, pachnąca nowością też zaspokaja pewien rodzaj głodu – estetyki.

Najważniejsze jest dla mnie w życiu zdrowie moje i bliskich. Nie można go kupić za żadne pieniądze świata. Dlatego dbamy o siebie wzajemnie i wspieramy każdego dnia. Nigdy nie wiemy co będzie jutro, dlatego każdego dnia żyjemy pełnią życia i dajemy sobie tyle miłości ile jesteśmy w stanie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki