Na liście podmiotów realizujących bon turystyczny pojawiło się również Jaworzno. Zarejestrowane podmioty oferują wypoczynek zarówno w naszym mieście, jak i poza jego granicami. Sprawdź, jakie miejsca znalazły się na liście.

REKLAMA

Bon turystyczny działa dopiero od kilku dni. Jak podał ZUS, wydano już prawie 190 tys. bonów o łącznej wartości ponad 160 mln zł. Z każdym dniem przybywa również miejsc, gdzie można go wykorzystać.

Na liście zarejestrowanych podmiotów realizujących bon turystyczny pojawiło się również Jaworzno. Na chwilę obecną zostało zarejestrowanych 9 podmiotów. W ofercie znalazły się zarówno placówki oferujące wypoczynek w naszym mieście, jak i poza jego granicami.

Dla osób posiadających dużą rodzinę mieszkającą poza granicami naszego miasta, fajną możliwością jest zaproponowanie bliskim, by spędzić urlop w rodzinnym gronie w Jaworznie, a zamiast gnieść się w ciasnym mieszkaniu zaproponować im wynajęcie wygodnego pokoju hotelowego w ramach bonu turystycznego.

Wypoczynek w Jaworznie:

  • Hotel Pańska Góra (Hotel Pańska Góra – Marian Lewek)
  • Hotel Brojan (Brojan Spółka Z O.O.)

Osoby niepewne gdzie chciałyby spędzić wakacje z dzieciakami, mogą skorzystać z ofert biur podróży. W Jaworznie w ramach bonu turystycznego można skorzystać z usług dwóch takich placówek.

Biura podróży:

  • Biuro podróży Relax – oferta krajowa (Biuro Turystyki Handlu i Usług Relax S.C.)
  • Biuro podróży Olga II – oferta krajowa (Firma Turystyczna Olga II S.C.)

Na liście pojawiły się także jaworznickie podmioty oferujące wypoczynek poza granicami naszego miasta. W ramach bonu urlop można spędzić m.in. w Szczyrku i Polańczyku.

Wypoczynek poza Jaworznem:

  • Hotel Artur w Oświęcimiu (Artur S.C. Aleksandra Artur Knapik)
  • Apartamenty w Szczyrku (Agnieszka Żurawik)
  • Domki w Polańczyku (Zakład Produkcji Mebli Artur Jopek)

Na liście zarejestrowane są również podmioty: Usługi Turystyczne Bogusław Adamczyk oraz Wiesława Skibińska-Choinka.

Pełna lista zarejestrowanych podmiotów, które realizują bony, dostępna jest na stronie: bonturystyczny.polska.travel w zakładce “lista podmiotów”. Przypominamy, że lista jest aktualizowana w dni robocze o godzinie 17:00.

Bony można wykorzystać w dwóch formach: jako imprezy turystycznej (touroperatorzy organizujący wycieczki, obozy i kolonie dla dzieci) oraz usługi hotelarskiej (hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, kempingi).

Bony turystyczne można aktywować już od 1 sierpnia br. po zalogowaniu się na Platformę Usług Elektronicznych ZUS.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki