Baby Botoks w Klinice Twój Sekret- ten zabieg już jest hitem

Baby botoks to prawdziwy hit w odmładzaniu i jeden z największych trendów w medycynie estetycznej. Na czym polega ta innowacyjna technika? Czy zastąpi tradycyjny botoks?

REKLAMA

Botoks: jak działa toksyna botulinowa?

Botoks, czyli toksyna botulinowa, jest znana w medycynie od dekad. Działanie botoksu jest bardzo proste: wstrzyknięta pod skórę toksyna blokuje impulsy między nerwem a mięśniem odpowiedzialnym za powstawanie zmarszczek mimicznych. Dobrze zrobiony botoks pozwala zachować naturalną mimikę. Wiele osób jednak wybiera łagodniejszy wariant klasycznego botoksu, jest to technika o nazwie baby botoks.

Baby botoks- na czym to polega?

Baby botoks to nowy sposób podawania toksyny botulinowej, który zdobywa coraz większą popularność zwłaszcza wśród młodych osób. Polega na wstrzykiwaniu bardzo małej ilości botoksu za pomocą wielu drobnych i płytkich nakłuć. W technice baby botoks chodzi o to, by zminimalizować widoczność linii mimicznych, które nadają twarzy zmęczony lub zbyt ostry wyraz. Po zabiegu twarz wygląda bardzo naturalnie. Sam zabieg trwa kilkanaście minut i nie powoduje żadnych niepożądanych efektów po zabiegowych.

Baby botoks to idealne rozwiązanie dla osób, które mają obawy przed stosowaniem botuliny lub dopiero zaczynają swoją przygodę z botoksem. Technika ta pomoże wygładzić pierwsze zmarszczki poziome na czole. Dobrze sprawdzi się też w przypadku kurzych łapek, czy zmarszczek u nasady nosa. Baby botoks to także dobry sposób na uniesienie opadających powiek lub kącików ust, czy wygładzenie wgłębień albo dziurki w brodzie.

Jeśli chcesz umówić się na botoks lub szukasz mniej inwazyjnej metody odmładzania twarzy, to Twój Sekret- Klinika Kosmetologi i Medycyny Estetycznej serdecznie zaprasza do swojego azylu! Salon mieści się w Jaworznie przy ulicy Sienkiewicza 3.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki