Nowy sklep wielkopowierzchniowy w Jaworznie. Już dzisiaj, 9 lipca, na Leopoldzie otwarty zostanie sklep reklamowany jako połączenie dyskontu i hurtowni, w który zakupy mogą robić zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi – Supeco.

REKLAMA

Pierwszy w Jaworznie (a czwarty w Polsce) sklep Supeco mieści się na Leopoldzie, przy ul. Grunwaldzkiej 237 (w tym samym miejscu, co niegdyś Carrefour) i będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21 (w niedziele handlowe – 10-18).

Market przeznaczony jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzących działalność, np. w branży handlowej. Sam sklep ma powierzchnię 1100 metrów kwadratowych, na których znajdziemy ponad 6500 różnych produktów – dostępne będą m.in. chemia gospodarcza, alkohole, kosmetyki, produkty zarówno świeże, jak i pakowane. W jaworznickiej placówce zatrudnienie znalazło 15 osób.

Sklep Supeco powstał w wyniku rebrandingu znajdującego się od lat przy Grunwaldzkiej 237 Carrefoura – obie marki należą zresztą do Carrefour Polska.

foto: materiały prasowe Carrefour

- REKLAMA - Zewnętrzne linki