W upalne dni myślimy co zrobić, aby jak najmniej odczuwać wysokie temperatury. Lato w tym roku nie jest jednym z najgorętszych, ale zdarzają się też upalne dni. Jednym z najlepszych sposobów na ochłodę i poprawę humoru latem są lody, sorbety oraz orzeźwiające smoothie. W związku z tym postanowiliśmy pokazać Wam kilka miejsc, gdzie można kupić lody oraz sorbety w Centrum Jaworzna.

REKLAMA

Istne Lody Rzemieślnicze (Lodziarnia w swojej ofercie posiada klasyczne smaki lodów tj. belgijska mleczna czekolada, śmietanka, truskawka oraz wyszukane smaki, które codziennie się zmieniają np. białkowe ciasteczkowe Hity, waniliowe ptasie mleczko, fit maxi king oraz wiele innych lodów rzemieślniczych. Lodziarnia mieści się przy ul. Plac świętego Jana 14)

Cukiernia Stefanka (w ofercie znajdują się lody na gałki w kilku smakach tj. szarlotka, smerf, czekolada, wanilia, pistacja, malina, jogurt. Cukiernia znajduje się obok bloku przy ul. Grunwaldzkiej 47)

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS (w ofercie znajdują się lody rzemieślnicze w różnych smakach: nutella, raffaello, oreo, śmietanka, czekolada. Lokal znajduje się przy ul. Karola Olszewskiego 2A)

Danusia, Lody z tradycją (w ofercie znajdują się lody na gałki w kilku smakach np. snickers, śmietanka, słony karmel, czekolada, ferrero rocher oraz włoskie własnej receptury. Lodziarnia znajduje się przy ul. Rynek Główny 1)

Lodowe Jaworzno (w ofercie znajdują się lody rzemieślnicze codziennie w innych smakach np. śmietanka, pistacja, czekolada z wiśnią, biała czekolada, wanilia, ogórek oraz lody włoskie o smaku truskawki, śmietanki lub mieszane. Lodziarnia znajduje się przy ul. Rynek Główny 6)

Bar Kawowy Maleńki (w ofercie znajdują się lody na gałki w podstawowych smakach, które są sprowadzane z lodziarni Karolczyk z Bukowna oraz sorbety. Bar znajduje się przy ul. Rynek Główny 15)

Niebo w mieście (w ofercie znajdują się lody na gałki w wielu smakach np. owoce leśne, śmietanka, malina, banan, wanilia. Kawiarnia znajduje się przy ul. Rynek Główny 9)

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

 

Gdzie są najlepsze lody w Centrum?

View Results

Loading ... Loading ...
- REKLAMA - Zewnętrzne linki