Za nami sześć kolejek Jaworznickiej Ligi Szóstek Salos, w pierwszej lidze nie ma już niepokonanych drużyn, jak również każda drużyna wygrała choć jedno spotkanie. Na pierwszym miejscu znajduje się drużyna Beer Drinkers z dorobkiem 15 punktów, tuż za ich plecami S.W.A. i PSV, prawdopodobnie między tymi drużynami rozstrzygnie się walka o mistrzostwo 1. ligi.

W drugiej lidze Pulmon Negro wygrał wszystkie swoje spotkania i pewnie zmierza po mistrzostwo i awans do 1 ligi, o drugie miejsce premiowane awansem walczy 6 drużyn i na tą chwilę trudno wskazać faworyta.
W niedzielnych meczach sędziowie pokazali sporo żółtych i czerwonych kartek a dokładnie 14 żółtych i 3 czerwone. Przed nami zostały jeszcze trzy kolejki oraz cała runda rewanżowa, która rozpocznie się początkiem września a zakończy w listopadzie i wtedy poznamy mistrzów lig oraz kto spadnie i awansuje.
Wyniki z 12 lipca:
1. liga
REKLAMA

Beer Boys – Azot Biznes Park 4:1 (1:1)
14 min, 1:0, Sikorski Marcin
16 min, 1:1, Ostachowski Szymon
21 min, 2:1, Byrczek Maciej
32 min, żk, Pater Kamil (Azot)
35 min, 3:1, Baran Mateusz
38 min, 4:1, Czapla Konrad

Jagopro – Beer Drinkers 2:3 (1:3)
3 min, żk, Rzeszutko Marcin (Jago)
4 min, 0:1 Nawrocki Krystian
16 min, 0:2, Sierczyński Piotr
19 min, 0:3, Sędrzak Daniel
20 min, 1:3, Rzeszutko Marcin
32 min, 2:3, Świerczyński Patryk
36 min, żk, Bożek Szymon (Jago)
38 min, żk, Przebindowski Łukasz (Beer)

Persona Non Grata – S.W.A. 3:7 (0:3)
6 min, 0:1, Molenda Bartłomiej
17 min, 0:2, Milewski Ariel
20 min, 0:3, Pieczara Jacek
22 min, 0:4, Milewski Ariel
29 min, 0:5, Jochymek Patryk
31 min, 1:5, Gocyk Marcel
32 min, 1:6, Milewski Ariel
34 min, 1:7, Pieczara Jacek
35 min, 2:7, Gocyk Marcel
39 min, 3:7, Knapik Sławomir

No Name – MCKiS Jaworzno 4:4 (3:2)
5 min, 1:0, Jaromin Karol
7 min, 1:1, Bartyzel Grzegorz
8 min, 1:2, Bartyzel Krzysztof
12 min, 2:2, Jaromin Arkadiusz
15 min, 3:2, Jaromin Karol
29 min, 4:2, Iciek Michał
30 min, 4:3, Bartyzel Krzysztof
35 min, 4:4, Bartyzel Krzysztof

Chatler Mysłowice – PSV Podłęże 1:2 (0:2)
11 min, 0:1, Winiarski Patryk
16 min, 0:2, Jamróz Szymon
38 min, 1:2, Grelecki Tomasz

 

II Liga – Wyniki
6. kolejka

OPJ Sokół Jaworzno – Poldex Jaworzno 1:3 (1:1)
2 min, 1:0, Paciorek Piotr
10 min, żk, Pieczkowski Tomasz (Poldex)
15 min, żk, Chrobak Grzegorz (Poldex)
17 min, żk, Bergieł Tomasz (Poldex)
18 min, żk, Sokołowski Damian (Sokół)
19 min, 1:1, Żółty Michał
21 min, 1:2, Pieczkowski Tomasz
23 min, żk, Adwentowicz Mateusz (Sokół)
26 min, 1:3, Archamowicz Dominik
38 min, żk, Adwentowicz Mateusz (Sokół)
38 min, czk, Adwentowicz Mateusz (Sokół)

Biutech/Lambada – Alias 4:3 (1:1)
2 min, 1:0, Gaj Mariusz
15 min, żk, Icha Łukasz (Biutech)
15 min, żk, Icha Łukasz (Biutech)
15 min, czk, Icha Łukasz (Biutech)
16 min, 1:1, Siata Wojciech
23 min, 1:2, Siata Wojciech
26 min, 1:3, Siata Wojciech
28 min, 2:3, Gaj Mariusz
36 min, 3:3, Orawski Oskar
38 min, 4:3, Orawski Oskar

CD Gibraltar – Pulmon Negro 2:5 (1:2)
5 min, 0:1, Stokłosa Mateusz
13 min, żk, Stokłosa Mateusz (Pulmon)
16 min, żk, Stokłosa Mateusz (Pulmon)
16 min, czk, Stokłosa Mateusz (Pulmon)
17 min, 1:1, Zapała Hubert
18 min, 1:2, Adamus Przemysław
25 min, 2:2, Kamiński Michał
29 min, 2:3, Siewniak Szymon
35 min, 2:4, Niedzielski Daniel
36 min, 2:5, Niedzielski Daniel

FC Szkolne 2 – ATJ Jaworzno 1:6 (1:2)
8 min, 0:1, Drabik Bartosz
17 min, 1:1, Pieczara Paweł
18 min, 1:2, Jaskulski Mateusz
28 min, 1:3, Głaz Adrian
32 min, 1:4, Porębski Michał
33 min, 1:5, Lewandowski Piotr
37 min, 1:6, Filipek Adrian

Fortuna Podłęże – ATN Soccer Team 1:15 (1:6)
2 min, 1:0, Wylężek Krystian
5 min, 1:1, Pogoda Tomasz
12 min, 1:2, Pogoda Tomasz
14 min, 1:3, Chojnacki Denis
16 min, 1:4, Przewieźlik Adrian
18 min, 1:5, Kowalski Jarosław
19 min, 1:6, Chrobok Marcin
23 min, 1:7, Chojnacki Denis
25 min, 1:8, Kowalski Jarosław
30 min, 1:9, Malik Marek
32 min, 1:10, Kowalski Jarosław
35 min, 1:11, Pogoda Tomasz
36 min, 1:12, Kowalski Jarosław
37 min, 1:13, Chrobok Marcin
37 min, 1:14, Kowalski Jarosław
38 min, 1:15, Kowalski Jarosław

 

- REKLAMA - Zewnętrzne linki