Pedofil z Jaworzna zatrzymany po akcji wrocławskiego łowcy pedofili Krzysztofa Dymkowskiego. 36-latek usiłował umówić się na spotkanie z 13-letnią dziewczynką, podczas którego miałoby dojść do czynności seksualnych.

REKLAMA

36-letni jaworznianin, przekonany, że rozmawia z 13-letnim dzieckiem, w trakcie wymiany wiadomości usiłował nakłonić małoletnią do spotkania, podczas którego dziewczynka miałaby poddać się innej czynności seksualnej. W rzeczywistości rozmawiał z dorosłą osobą.

We wtorek mężczyzna przybył na umówione w centrum Jaworzna spotkanie, gdzie został zatrzymany przez jaworznickich policjantów.

Śledczy, w toku dalszych czynności, zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na postawienie 36-latkowi zarzutów składania małoletniej propozycji poddania się innej czynności seksualnej oraz prezentowania treści pornograficznych.

Na czas prowadzenia przez funkcjonariuszy czynności związanych ze sprawą, jaworznianin został objęty nadzorem policyjnym. Grozi mu do 3 lat więzienia.

O całej sprawie jaworznicką policję poinformował Krzysztof Dymkowski, łowca pedofili z Wrocławia. Jak możemy przeczytać na jego FB, więcej szczegółów dotyczących akcji będzie można zobaczyć w serialu “Łowcy Pedofilów”.

foto: KMP Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki