Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Małgorzata Zacharska

Małgorzata Zacharska kolejna kandydatka do konkursu na Najlepszego sprzedawcę Jaworzna

REKLAMA

Pani Małgosia pochodzi z Jaworzna, mieszka na jednej z dzielnic naszego miasta na Osiedlu Stałym. Jako sprzedawca pracuje już 26 lat, obecnie w sklepie piekarniczym pana Bigaja, mieszczącym się na ulicy Tysiąclecia na Osiedlu Stałym.

W tym punkcie piekarniczym sprzedawany jest oczywiście chlebek różnego rodzaju, począwszy od zwykłego pszenno żytniego, po orkiszowy, wielo ziarnisty, słonecznik , kukurydziany. Prócz chleba pani Małgorzata sprzedaje słodycze, ciastka i napoje. Jednym słowem same pyszności.

 

Klienci sklepu to ludzie od juniora po seniora, kobiety jak i mężczyźni. Wszyscy znają tu na targowisku panią Małgosię i z ogromną chęcią robią u niej zakupy.
Pani Małgosia bardzo lubi swoją pracę, lubi ludzi, poznawać ich smaki i z ogromną radością i uśmiechem co dzień ich obsługuje.
To miejsce jest wyjątkowe dzięki właśnie pani Małgosi, dzięki ogromnemu jej zaangażowaniu, z wielką przyjemnością robi się tu zakupy.
Pani Małgorzata serdecznie dziękuję i zaprasza do swojego małego azylu, wszystkich klientów i tych którzy są z nią od początku i tych nowych, którzy dopiero odwiedzą to miejsce.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość:

Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA - Zewnętrzne linki