Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Iwona Cygal

Iwona Cygal – kandydatka w konkursie na “Najlepszego sprzedawcę Jaworzna”.

REKLAMA

Na co dzień pani Iwona, pracuje w sklepie ŚWIAT TOREBEK I BAGAŻU. Sklep mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 72 w centrum Jaworzna. Przygoda z handlem pani Iwony, trwa już 10 lat.

Sprzedaje głównie torebki, walizki i różnego rodzaju torby podróżne. W asortymencie sklepu dostępna jest również galanteria skórzana w postaci portfeli, pasków, saszetek męskich itd.
Sklep bardzo ceni sobie jakość produktów, w ofercie są również, wyroby polskich producentów, które powstają z dobrych gatunkowo materiałów.

Klienci sklepu, to osoby w różnym wieku, dlatego asortyment sklepu ma modele i wzory takie, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pani Iwona bardzo lubi swoją pracę, twierdzi, że nie ma nic gorszego w życiu zawodowym, jak praca którą się nie lubi. Jest osobą otwartą i komunikatywną.

Uśmiech nie schodzi z jej twarzy, dlatego tak przyjemnie jest robić zakupy właśnie w sklepie ŚWIAT TOREBEK I BAGAŻU, podejście do klienta i wiedza pani Iwony jest bezcenna.

Praca daje jej możliwości poznawania nowych ludzi, czerpie z niej wiele satysfakcji a co najważniejsze, sprawia jej to wiele przyjemności i całą swoją pozytywną energią zaraża wszystkich klientów sklepu.
Kolejna osoba na odpowiednim stanowisku, wspaniały sprzedawca naszego miasta JAWORZNA.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość: Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Szczegóły konkursu:

Najlepszy sprzedawca Jaworzna – Ogłoszenie konkursu

Wszystkie nominowane osoby:

http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki