Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Ewa Kocot

Ewa Kocot nominowana do konkursu Najlepszy Sprzedawca Jaworzna.

Pani Ewa pochodzi z Jaworzna, gdzie mieszka i pracuje. Drogeria KOLIBER, to właśnie miejsce jest dla pani Ewy drugim domem.

REKLAMA

Jako sprzedawca, pracuje prawie całe swoje życie, związana jest z handlem od 35 lat a z drogerią, najpierw NATURA a obecnie KOLIBER, ponad 25 lat.
Asortyment sklepu jest bardzo bogaty, począwszy od pielęgnacji ciała, pielęgnacji twarzy, włosów, kosmetyki dla kobiet u mężczyzn, chemię gospodarczą.
Pracę sprzedawcy pani Ewa wykonuje już bardzo długo, lubi to co robi, uwielbia być między ludźmi, doradzać im a najbardziej, jak klienci wracają i to z uśmiechem na twarzy i pełnym zadowoleniem.

Na sklepie panuje miła i rodzinna atmosfera, którą tworzy cały zespół sklepu.
Zawód sprzedawcy w opinii pani Ewy jest bardzo ciekawy, choć wymaga dużo cierpliwości, zaangażowania to jest to praca, którą uwielbia wykonywać, sprawia dużo satysfakcji i radości.

Pani Ewa serdecznie zaprasza wszystkich ludzi do drogerii Koliber. Cały zespół walczy o dobre ceny i jak najlepsze produkty, by każdy z osobna był idealnie dopieszczony, usatysfakcjonowany zakupami, zadowolony z obsługi sklepu i zawsze tutaj wracał.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość: Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:

http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki