Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Bożena Kania

Bożena Kania nominowana do konkursu Najlepszy Sprzedawca Jaworzna. Pani Bożena to rodowita Jaworznianka. Jako sprzedawca pracuje ok. 20 lat, natomiast od 7 lat prowadzi sklep papierniczy o nazwie KLEKS, który znajduje się w samym centrum naszego miasta Jaworzna.

REKLAMA

Klienci sklepu, to różny przedział wiekowy, jest i młodzież i starsi ludzie, ale każdy jest indywidualnie dopieszczony. Asortymentem sklepu są produkty papiernicze a przy współpracy najlepszych i najbardziej popularnych marek, są to produkty najwyższej jakości. Dodatkowym plusem tego miejsca jest oczywiście miła i profesjonalna obsługa, która od wejścia wita każdego z uśmiechem. W opinii pani Bożenki, zawód sprzedawcy jest bardzo ciekawy z pewnością uczący pokonywania barier i który umożliwia poznawanie nowych ludzi, którzy stają się zadowolonymi klientami. To miejsce bardzo pozytywne, klimat jest wyjątkowy, magiczny i bajkowy.

Pani Bożenka to świetny sprzedawca, idealna osoba do pracy z ludźmi, serdecznie zaprasza wszystkich klientów do swojego azylu.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość:

Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki