Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Barbara Rabiasz

Barbara Rabiasz, kolejna kandydatka na Najlepszego sprzedawcę Jaworzna, pochodzi z Jaworzna i mieszka w dzielnicy Podłęże. Zawód sprzedawcy wykonuje już od 25 lat, chodź wcześniej pracowała gdzieś indziej, to właśnie tu, w sklepie JAK U MAMY, gdzie pracuje aktualnie, na nowo odnalazła sama siebie.

REKLAMA

To miejsce daje jej ogromną siłę i chęć pracy z ludźmi. Kocha to co robi. Jest zawsze uśmiechnięta i radosna, swoim podejściem i zaangażowaniem, zyskuje wielu klientów, którzy nie wyobrażają sobie innego miejsca do kupna tych pysznych produktów, które serwuje sklep.

Pracuje u sympatycznego pana Piotra.

Serwują tu wyroby garmażeryjne, gotowe pierogi, gołąbki, zupy, różnego rodzaju mięsa i sałatki. Wszystko świeże i dobrej jakości. Klienci sklepu to ludzie starsi i młodsi, każdy znajdzie tu coś pysznego i dobrego. Kuchnia pana Piotra zaspokoi każde podniebienie!
Praca sprzedawcy to dla pani Basi ogromna pasja i zadowolenie. Jednym słowem idealny sprzedawca na odpowiednim miejscu! JAK U MAMY !!!! serdecznie zaprasza wszystkich klientów bo podawane tam wyroby, są zawsze pyszne i świeże na najwyższym poziomie.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość: Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:

http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki