Najlepszy Sprzedawca Jaworzna – Anna Rogowska

Najlepszy Anna Rogowska kolejna kandydatka do konkursu na Najlepszego sprzedawcę Jaworzna.

REKLAMA

Pani Ania pochodzi i mieszka w Jaworznie. Jako sprzedawca pracuje już 20 lat a od 2018 roku, jest właścicielem butiku o nazwie NOVA JA, mieszczącym się przy ulicy Stojałowskiego 6 w Jaworznie.

Pani Ania sprzedaje głównie odzież damską od rozmiaru 34 do 56, bluzki, spódniczki, marynarki, spodnie różne ciuszki, które brakują w naszej garderobie. Dostępna jest również bielizna. Panie, które mają dobrze dobraną bieliznę, w każdym ciuszki wyglądają cudownie, twierdzi pani Ania, która po otrzymaniu certyfikatu firmy Vena potrafi idealnie i trafnie dobrać bieliznę, by każda kobieta czuła się wyjątkowo pięknie.

Klientami są najczęściej kobiety, w różnym wieku i w różnych rozmiarach garderoby. Jak każdy sprzedawca lubi swoją pracę, przez bezpośredni kontakt z klientem, również pani Ania kocha ludzi i nie wyobraża sobie innej pracy. Każdy dzień w butiku to dla niej nowe wyzwanie i z uśmiechem na twarzy wita każdego klienta.

To bardzo pozytywny sprzedawca i wyjątkowa osoba, która stwarza magiczną aurę w swoim butiku. Bije od niej naprawdę pozytywna energia. Oczywiście serdecznie zaprasza do swojego azylu i bardzo dziękuję za nominacje do konkursu i za zaufanie, które dążą ja wszyscy klienci.

Akcja wspiera kampanię promującą lokalną przedsiębiorczość:

Kupuj produkt i usługę w swoim mieście.

Więcej o konkursie:  http://www.jaw.pl/tagi/najlepszy-sprzedawca-jaworzna/

- REKLAMA - Zewnętrzne linki